Opony zimowe i całoroczne Hankook zwyciężają w testach | MOTOFAKTOR

Opony zimowe i całoroczne Hankook zwyciężają w testach

person Adrian Januszkiewicz 3/11/2021

Opony zimowe Hankook i*cept evo 3 i całoroczne Kinergy 4S 2 X wygrały w testach magazynów "Auto Bild Sportscars" i "Auto Bild Allrad".

W tegorocznym teście opon zimowych redakcji “Auto Bild Sportscars” firma Hankook wygrała dzięki oponom zimowym i*cept evo 3 o ultrawysokich osiągach. “Auto Bild Allrad” również wskazuje na Kinergy 4S 2 X, a więc oponę firmy Hankook, jako zwycięzcę testu.

Zarówno te zwycięstwa w testach, jak i inne doskonałe wyniki, pokazują, że firma Hankook jest w stanie zapewnić klientom z wielu segmentów rynku odpowiednie produkt o wysokich osiągach, na których można zawsze polegać, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Sanghoon Lee prezes Hankook Tire Europe

 

Podobnie jak opony wielosezonowe do SUV-ów, tak i Kinergy 4S 2 X stanowi produkt uniwersalny, łączący w sobie cechy opon letnich i zimowych, który nie odnotowuje spadku osiągów pomimo wahań temperatury otoczenia. Jednocześnie oferuje wysoką niezawodność na nawierzchniach mokrych i suchych, a także na ośnieżonej nawierzchni. Redaktorzy niemieckiego magazynu “Auto Bild Allrad” przyznali pierwsze miejsce w tegorocznym teście opon wielosezonowych oponie Hankook Kinergy 4S 2 X: Ona naprawdę istnieje! Jedyna opona, która zapewnia bezpieczeństwo bez względu na warunki atmosferyczne. Zespół redaktorski podsumował zwycięską oponę firmy Hankook słowami: wzorowy kompromis (10/2021).

 

Opona Hankook o ultrawysokich osiągach Winter i*cept evo 3 została specjalnie zaprojektowana dla pojazdów od górnej klasy średniej po samochody sportowe i luksusowe sedany, a także dostosowana do warunków zimowych występujących w Europie Zachodniej i Środkowej. Konstrukcja kierunkowa ma nie tylko zapewniać doskonałą i bezpieczną przyczepność w warunkach mokrych i zaśnieżenia, ale także pozwalać ograniczyć ryzyko akwaplaningu. “Auto Bild Sportscars” może to potwierdzić: Doskonałe osiągi na ośnieżonej i mokrej nawierzchni, dobry margines bezpieczeństwa podczas akwaplaningu, dynamiczne sterowanie i krótka droga hamowania na mokrej i ośnieżonej nawierzchni (11/2021). Wszystkie te zalety zapewniły zwycięstwo w tegorocznym teście opon zimowych magazynu.

 

Krótka droga hamowania na suchej nawierzchni, bardzo dobre osiągi na we wszystkich testach z mokrą nawierzchnią, w tym teście ryzyka akwaplaningu, najlepsza sterowność podczas jazdy na torze w warunkach mokrych i bardzo dobra przyczepność we wszystkich testach na ośnieżonej nawierzchni. Oceny opon magazynu (27.09.2021 roku) potwierdziły te wyniki, stawiając opony Hankook na podium testowym.

 

Wersja opon dla pojazdów SUV, tj. Winter i*cept evo 3 X, również wypadła przekonująco w testach “Auto Bild Allrad”: Redaktorzy docenili wysoki potencjał osiągów we wszystkich warunkach pogodowych, krótką drogą hamowania na ośnieżonej i mokrej nawierzchni, a także stabilne sterowanie na mokrej i suchej nawierzchni oraz dobre osiągi przy rozsądnej cenie. (11/2021). Opony Winter i*cept RS 2 firmy Hankook dla samochodów małych lub kompaktowych, które od pojawienia się na rynku zdobyły już szereg nagród, zaimponowały redakcji “Auto Bild” za sprawą dobrych osiągów na nawierzchni mokrej i ośnieżonej. W szczególności odniesiono się do „bardzo dużej odporności opon na akwaplaning” i krótkiej drogi hamowania na mokrej nawierzchni. (40/2021).

Źródło: Hankook

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).