Opony zimowe Eurorepar Reliance Winter | MOTOFAKTOR

Opony zimowe Eurorepar Reliance Winter

person Redakcja 5/10/2020

Na nadchodzący sezon zimowy marka Eurorepar przygotowała gamę 25 rozmiarów opon Reliance Winter.

Według francuskiego GAA (Groupement des Assureurs Automobiles – Stowarzyszenie Ubezpieczycieli Pojazdów), liczba wypadków drogowych wzrasta w okresie zimowym o około 30%, a zatem wyposażenie pojazdu w wysokiej jakości opony dostosowane do warunków tej pory roku jest konieczne, aby móc zwiększyć bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów.

 

Marka Eurorepar umacnia swoją pozycję na rynku opon zimowych proponując gamę składającą się z 25 pozycji katalogowych w rozmiarach od 14 do 18 cali.

 

Bieżniki opon Eurorepar Reliance Winter (w rozmiarach 14 i 15 cali kierunkowe, a w 16 cali i więcej asymetryczne i kierunkowe) cechują 4 wzdłużne, a także kilkanaście zygzakowatych rowków, przecinających środkowy blok bieżnika. Zwiększają one efektywność odprowadzania błota pośniegowego spod kół, oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Z kolei ukośne i “faliste” lamele poprawiają właściwości trakcyjne opony na śliskich, zaśnieżonych drogach.

 

Oznaczenia 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake) znajdujące się na wszystkich oponach Reliance Winter potwierdzają, że spełniają one wymogi rygorystycznych badań przeprowadzanych przez niezależne organizacje certyfikujące i mogą być stosowane w trudnych, zimowych warunkach atmosferycznych. Są pełnowartościowymi oponami zimowymi.

 

By zwiększyć komfort jazdy, zastosowano bloki bieżnika o zmiennej geometrii, co pomogło obniżyć emisję hałasu przez toczące się opony.

 

W czasach, gdy ochrona środowiska naturalnego znajduje się w centrum zainteresowania, technologia niskiego oporu toczenia, która pomaga znacznie zmniejszyć emisję CO2 i zużycie paliwa przez pojazd stanowi niekwestionowaną zaletę opon Eurorepar Reliance Winter.

 

Ich oferta pokrywa zapotrzebowanie około 75 % parku pojazdów poruszających się po drogach Europy

 

Wszystkie opony Eurorepar Reliance Winter są dostępne w systemie dystrybucji Distrigo.

 

Po więcej informacji na temat OPON ZIMOWYCH EUROREPAR RELIANCE kliknij tutaj.

 

Informacje dotyczące zamówień uzyskasz w Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 500 94 72 lub pod adresem email czesci@distrigo.com.pl oraz na stronie: distrigo.com.pl.

 

Artykuł sponsorowany przez Eurorepar

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).