Opony Yokohamy w modelach Mercedes-AMG serii 53 klasy E

person Adrian Januszkiewicz 6/02/2019

Opony Advan Sport V105 zostały wybrane jako oryginalne wyposażenie Mercedesa-AMG w nowej serii E 53 4MATIC+ (z zainstalowaną opcją ISG).

Yokohama Rubber dostarcza Mercedes-AMG opony w zestawach o dwóch rozmiarach – zestaw 19-calowy składa się z opon przednich 245/40ZR19 (98Y) i opon tylnych 275/35ZR19 (100Y), a zestaw 20-calowy obejmuje opony przednie 245/35ZR20 (95Y) i opony tylne 275/30ZR20 (97Y). Nowa seria E-Class 53 pojawiła się na rynkach światowych latem 2018 roku.

 

Advan Sport V105 to wysokiej klasy produkt opracowany przez Yokohama Rubber, stosowany głównie w pojazdach typu premium o wysokiej mocy. Opona zapewnia wysokie właściwości jezdne, połączone z komfortem i wysokimi parametrami bezpieczeństwa. Opony dostarczane na potrzeby Mercedesa-AMG to wspólne dzieło, opatrzone znakiem homologacji „MO” niemieckiego producenta, umieszczonym na bocznej powierzchni.

W trzyletnim, średnioterminowym planie zarządzania GD2020, wdrożonym w lutym 2018 roku, Yokohama Rubber na czołowym miejscu listy najważniejszych celów biznesowych umiejscowiła ekspansję na rynku opon typu premium. Jedną z dróg, która ma przyczynić się do realizacji tego celu, jest tzw. strategia „dostarczania opon do samochodów z grupy premium”, która ma sprawić, że opony Yokohamy, dzięki zastosowanej technologii i doskonałej jakości, staną się elementem standardowego wyposażenia w samochodach premium światowych producentów w Japonii i innych krajach.

 

Źródło: Yokohama

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl