Opony Yokohama w nowych Mercedesach | MOTOFAKTOR

Opony Yokohama w nowych Mercedesach

person Adrian Januszkiewicz 7/08/2020

Yokohama dostarcza opony ADVAN Sport V107 firmie Mercedes-AMG do wykorzystania jako OE w jej nowych samochodach z serii GLA 35, GLA 45, GLE 53 oraz GLE 63.

Mercedes-AMG wybrał opony ADVAN Sport V107 Yokohamy jako oryginalne wyposażenie swoich nowych modeli: GLA 35 4MATIC, GLA 45 4MATIC + i GLA 45 S 4MATIC +, które pojawiły się w Europie w 2020 roku. Montowane w tych autach opony mają rozmiary: 235/50ZR19 99Y lub 255/35ZR21 98Y.

 

Oprócz tego ADVAN Sport V107 jest montowany także w nowym mercedesie GLE 53 4MATIC + Coupe, który korzysta z przednich i tylnych opon w rozmiarze 285/40ZR22 110Y i tylnych 325/35ZR22 114Y lub 275/50ZR20 113Y.

 

Na nowych oponach ADVAN jeżdżą również najnowsze mercedesy GLE 63 4MATIC + i GLE 63 4MATIC + Coupe. Ich przednie i tylne opony mają rozmiar 285/40ZR22 110Y, a tylne także 325/35ZR22 114Y lub 275/50ZR20 113Y.

 

Yokohama ADVAN Sport V107 to opona o wysokich osiągach opracowana przez Yokohama Rubber głównie do użytku w samochodach premium o dużej mocy. Opony te mają oferować doskonałe właściwości jezdne wymagane przez właścicieli samochodów premium, jednocześnie zapewniając równowagę między osiągami a wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa.

 

ADVAN Sport V107 poprawił właściwości jezdne swojego poprzednika, opony ADVAN Sport V105, zachowując jednocześnie wysoki komfort i bezpieczeństwo V105. Model montowany w nowych Mercedesach został opracowany przez Yokohamę wspólnie z Mercedes-AMG i posiada znak homologacji „MO1” producenta samochodu na boku opony.

 

Zgodnie ze średniookresowym planem zarządzania Grand Design 2020 (GD2020), Yokohama Rubber postawiła ekspansję obecności na rynkach opon premium jako główny cel swojej działalności w zakresie opon konsumenckich.

Mocno pracujemy nad stałym zwiększaniem wykorzystania opon Yokohama jako OE w autach premium. Producenci samochodów na całym świecie wybierają nasze opony w uznaniu dla nowoczesnej technologii produkcji i doskonałej jakości, z jakich znana jest ta japońska marka. Artur Posłuszny Product, Marketing and Key Account Manager w ITR CEE Sp. z o.o., firmie będącej oficjalnym dystrybutorem opon Yokohama w Polsce

 

Źródło: Yokohama

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).