Opony Vredestein wyróżnione przez "Auto Bild" | MOTOFAKTOR

Opony Vredestein wyróżnione przez "Auto Bild"

person Adrian Januszkiewicz 10/11/2021

"Auto Bild" przyznał firmie Vredestein II miejsce w kategorii opon zimowych i III miejsce w kategorii całorocznych w konkursie "Producent opon roku".

Wyróżnienia są efektem rozszerzenia oferty opon całorocznych i zimowych firmy Vredestein, która liczy łącznie 417 produktów. Opony Wintrac, Wintrac Pro i Quatrac Pro doskonale sprawdziły się we wszystkich testach grupowych „Auto Bild” przeprowadzonych w 2021 roku.

 

Przyznając nagrodę „Producent opon roku”, „Auto Bild” uwzględnił wszystkie testy grup opon przeprowadzone w 2021 r., w ramach których oceniono każdy produkt w różnych scenariuszach dotyczących nawierzchni mokrych, suchych, pokrytych lodem i śniegiem w celu wyłonienia najlepszych opon na rynku. W testach wzięło udział 50 kandydatów, ale tylko nieliczni otrzymali od „Auto Bild” ocenę „wzorową”.

 

Model Wintrac Pro przewyższa inne opony montowane w wielu pojazdach użytkowanych w trudnych warunkach. Podczas stosowania w pojazdach z napędem na wszystkie koła, takich jak SUV, ma „dobre” parametry znamionowe, a w przypadku samochodów sportowych testowanych na lodzie, śniegu i mokrej nawierzchni — „wzorcowe”. Sukces odniosły nie tylko opony Wintrac Pro. Całoroczny model Quatrac Pro został zasugerowany jako najwyższej jakości opony uniwersalne, które wykazują bezkonkurencyjną zdolność do jazdy po mokrej i suchej nawierzchni.

"Auto Bild" przeprowadza jedne z najbardziej rygorystycznych i wymagających testów w branży, dlatego też uzyskanie wyróżnienia dla jednego z czołowych producentów opon roku to powód do dumy dla naszego zespołu. Będziemy podtrzymywać ten impet w roku 2022, produkując i opracowując nowe i istniejące produkty, które zapewniają naszym klientom w Europie najwyższą w swojej klasie wydajność i efektywność. Daniele Lorenzetti główny specjalista ds. technologii w firmie Apollo Tyres

 

W najbardziej kompleksowym przeglądzie opon zimowych magazynu „Auto Bild” opony Wintrac zdobyły trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej o ocenę „bardzo dobrą”; doceniono je za niezawodną wszechstronność, dynamiczne właściwości jezdne na mokrych i suchych nawierzchniach, precyzyjną reakcję układu kierowniczego i niski opór toczenia.

 

Opony Wintrac Pro niedawno zdobyły również trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej w testach opon zimowych magazynu „Auto Bild Sportscars”, otrzymując „wzorowe wyróżnienie” za niezawodną wszechstronność, bardzo dobre właściwości jezdne w warunkach zimowych i na mokrych nawierzchniach, stabilną przyczepność na mokrych i suchych nawierzchniach oraz niski pułap cenowy.

 

Ponadto opony Wintrac Pro uplasowały się na czwartym miejscu w klasyfikacji ogólnej w testach opon zimowych dla pojazdów SUV magazynu „Auto Bild Allrad”, zdobywając opinię profesjonalnych opon zimowych o dobrych osiągach na mokrych ii pokrytych śniegiem nawierzchniach, a także zostały docenione za krótką drogę hamowania na ośnieżonych i mokrych drogach, wysoki poziom bezpieczeństwa w warunkach akwaplaningu i [ich niską] cenę.

 

W teście opon całorocznych magazynu „Auto Bild” oferowany przez Vredestein w klasie premium segmentu opon całorocznych model Qatrac Pro zajął czwarte miejsce.

 

Źródło: Apollo Tyres

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).