Opony rolnicze Firestone w asortymencie Inter Cars - MOTOFAKTOR

Opony rolnicze Firestone w asortymencie Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 23/02/2021

Inter Cars z początkiem sezonu 2021 poszerza współpracę z marką Firestone powiększając w ten sposób swoją ofertę opon rolniczych.

Firestone to marka należąca do koncernu Bridgestone. Posiada ponad 100-letnią historię produkcji opon, zaliczając do nich również opony rolnicze i przemysłowe. Popularne bieżniki Firestone serii Performer oraz Maxi Traction cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów, dla których najważniejsza jest wysoka jakość oraz bezawaryjne użytkowanie opony. Opony przemysłowe zaprojektowane zostały tak, aby łączyć wysoką trakcję na każdym podłożu, a także zapewniać długie przebiegi na wymagających powierzchniach.

Przykładowe bieżniki w gamie Firestone:

  • Performer 85 to seria opon radialnych Firestone na profil 85. Przykładowy indeks: 340/85R24 RFR PERF85XL
  • Performer 70 to seria opon radialnych Firestone na profil 70. Przykładowy indeks: 360/70R24 RFR PERF70
  • Maxi Traction 65 to seria opon radialnych Firestone na profil 65. Przykładowy indeks: 540/65R28 RFR MAXTR65

 

Wszystkie powyższe serie charakteryzują się wysokimi indeksami nośności i prędkości oraz wysoką jakością. Główne zastosowanie dwóch pierwszych modeli to ciągniki średnich i małych mocy, a Maxi Traction 65 to ciągniki średnich mocy.

 

Bieżnik Firestone Duraforce Utility znajduje swoje zastosowanie w maszynach przemysłowych typu ładowarki czy koparko-ładowarki. Bieżnik z dużą ilością gumy na styku opony z podłożem przekłada się na wydłużoną żywotność opony i ma zastosowanie głównie na powierzchniach utwardzanych.

 

Przykładowy indeks: 460/70R24 PFR DURA UT

 

Pełna oferta opon rolniczych i przemysłowych dostępna jest w Katalogu Online.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).