Opony Pirelli P Zero Corsa w Porsche Cayenne Turbo GT | MOTOFAKTOR

Opony Pirelli P Zero Corsa w Porsche Cayenne Turbo GT

person Adrian Januszkiewicz 5/01/2022

Pirelli opracowało ogumienie P Zero Corsa na potrzeby oryginalnego wyposażenia najnowszego modelu Porsche Cayenne Turbo GT.

Model Porsche Cayenne Turbo GT został wyposażony w opony P Zero Corsa w rozmiarze 285/35ZR22 XL (106 Y) NO z przodu i 315/30ZR22 XL (107 Y) NO z tyłu. Opony posiadają oznaczenie homologacyjne NO, które wskazuje na ich opracowanie dedykowane marce Porsche.

 

Opony P Zero Corsa opracowano we współpracy z najlepszymi globalnymi producentami samochodów wyczynowych – wszystko po to, by zapewnić doskonałe wrażenia z jazdy na każdej nawierzchni. Struktura i mieszanka bieżnika gwarantować mają optymalne prowadzenie w każdych warunkach oraz wysoką przyczepność i hamowanie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Dzięki dwuskładnikowej mieszance i asymetrycznej konstrukcji bieżnika, opony zapewniać mają odpowiednią równowagę między prędkością a przyczepnością, a także wysoką odporność na duże obciążenia energetyczne generowane przez samochody wyczynowe, w których są montowane. Wyraziste bloki na barku opony i rowek środkowy umożliwiać mają wysokie osiągi podczas pokonywania zakrętów, jednocześnie utrzymując samochód na właściwym torze.

 

Opony Pirelli P Zero Corsa są dostępne w ponad 30 rozmiarach, od 19 do 22 cali. Wszystkie oznakowane zostały symbolami najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie, co podkreśla szczególny związek między samochodem a zamontowaną w nim oponą. Opracowany zgodnie z filozofią „Perfect Fit” firmy Pirelli, model P Zero Corsa zapewniać ma wysokie sportowe osiągi, najlepsze właściwości jezdne i doskonałą kontrolę oraz poczucie bezpośredniego połączenia z kierownicą. Aby poprawić wewnętrzny komfort akustyczny, niektóre rozmiary P Zero Corsa zostały wyposażone w system redukcji hałasu (PNCS) firmy Pirelli. Składa się na niego zamontowany w oponie materiał wygłuszający pochłaniający wibracje powietrza, a tym samym zmniejszający hałas generowany podczas jazdy.

 

Źródło: Pirelli

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).