Opony Hankook wspomagane przez Amazon Web Services | MOTOFAKTOR

Opony Hankook wspomagane przez Amazon Web Services

person Adrian Januszkiewicz 24/02/2020

Hankook jest na najlepszej drodze do zwiększenia innowacyjności swoich produktów i technologii, dzięki współpracy z firmą Amazon Web Services (AWS).

Aby ukierunkować przyszły rozwój produktów i postęp technologiczny w uporządkowany sposób, producent opon premium Hankook nawiązuje strategiczne partnerstwo z dostawcą usług technologii cyfrowych opartych w chmurze, takich jak sztuczna inteligencja i bazy danych – Amazon Web Services (AWS).

 

Współpraca opiera się na opracowaniu przez Hankook tak zwanego “systemu projektowania mieszanek” (VCD), który przewiduje właściwości materiałowe opon i wykorzystuje sztuczną inteligencję do określenia optymalnej mieszanki. Platforma AWS ma pozwolić Hankook nie tylko przechowywać dane uzyskane z systemu VCD, ale także przetwarzać i analizować je bardziej efektywnie.

Współpraca z AWS pozwoli firmie Hankook na dalsze kontynuowanie wdrażania naszej strategii technologicznej oraz wzmocnienie wysiłków. Wprowadzenie AWS do naszych procesów podkreśla zaangażowanie firmy Hankook w innowacje, w przyszłości wnosząc technologię do rdzenia naszej firmy będącej jedną z wiodących globalnych firm motoryzacyjnych. Soo Il Lee dyrektor operacyjny w firmie Hankook Tire & Technology

 

AWS oferuje platformę do analizy dużych ilości danych, a także innowacyjne rozwiązania dla producentów, którzy chcą wejść w nowe obszary działalności. Dzięki partnerstwie z AWS firma Hankook będzie mogła aktywnie wykorzystywać cyfrowe zaawansowane technologicznie rozwiązania, takie jak aplikacja do uczenia maszynowego Amazon SageMaker, w celu dalszej optymalizacji rozwoju produktów.

 

Amazon SageMaker to usługa oparta na sztucznej inteligencji, która umożliwia Hankook możliwość analizowania, przygotowywania i dostarczania odpowiednich danych w pełni zautomatyzowany sposób oraz podsumowywanie niezbędnych wniosków w formie prognozy lub działania.

 

W ramach swojej strategii, Hankook poczynił znaczne inwestycje w badania i rozwój oraz zobowiązał się do daleko idących inicjatyw strategicznych. Firma stara się zapewniać innowacyjną technologię zorientowaną na przyszłość, wykorzystując swoją globalną sieć badawczo-rozwojową zbudowaną wokół swojego zaawansowanego technologicznie obiektu HANKOOK TECHNODOME. Ma to umożliwić firmie Hankook długoterminowe skoncentrowanie się na jakościowym rozwoju opon i zwiększeniu konkurencyjności.

 

Źródło: Hankook

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).