Opony Goodyear w Toyocie Yaris Cross | MOTOFAKTOR

Toyota wybrała oponę Goodyear EfficientGrip Performance 2 jako oryginalne wyposażenie (OE) swojego nowego modelu Yaris Cross.

Toyota planuje wyprodukować ponad 150 000 modeli Yaris Cross rocznie, w fabryce TMMF Onnaing w pobliżu Valenciennes we Francji, aby osiągnąć udział w segmencie B-SUV na poziomie ponad 8%.

 

Yaris Cross łączy w sobie dziedzictwo Toyoty w zakresie technologii hybrydowej, designu małych samochodów i inżynierii SUV-ów. Wykorzystując platformę samochodów kompaktowych Toyoty GA-B, wspólną dla hatchbacka Yaris, ten nowy model SUV-a segmentu B zaprojektowano tak, aby dać europejskim kierowcom autentycznego SUV-a, ale w mniejszej skali, z wysoką pozycją za kierownicą, praktycznością i przestrzenią wewnętrzną w pakiecie, który jest nadal dobrze przystosowany do jazdy miejskiej.

Opona Goodyear EfficientGrip Performance 2 została opracowana z myślą o specyficznych potrzebach Toyoty i jej klientów. Standardowa opona EfficientGrip Performance 2 jest znana z dużego przebiegu[1] i doskonałych właściwości podczas hamowania na mokrej i suchej nawierzchni. W przypadku modelu Yaris Cross zespół projektowy Goodyear ds. oryginalnego wyposażenia skupił się na zapewnieniu doskonałej jakości jazdy i niskiego poziomu hałasu, ponieważ są to ważne elementy dla klienta docelowego.

Celem Toyoty Yaris Cross jest zapewnienie kierowcom korzyści płynących z posiadania samochodu typu SUV w kompaktowym wydaniu dostosowanym do jazdy miejskiej. Podobnie opona Goodyear EfficientGrip Performance 2 stanowi bezkompromisowe rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą jak najwięcej przejechać na swoich oponach, zachowując przy tym wysoki poziom osiągów. To połączenie sprawia, że doskonale nadaje się ona do modelu Yaris Cross. Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani jako producent oryginalnego wyposażenia dla tego nowego samochodu i jesteśmy pewni, że konsumenci w całej Europie uznają opony EfficientGrip Performance 2 za idealnie dopasowane. Hans Vrijsen dyrektor zarządzający ds. oryginalnego wyposażenia w Goodyear EMEA

 

[1] Estymacje wewnętrzne. W porównaniu z poprzednim modelem EfficientGrip Performance. Rozmiar opony: 205/55R16 91V; samochód testowy: VW Golf 7; teren: otwarte drogi w Luksemburgu i Francji.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).