Opony Goodyear fabrycznie w VW ID. Buzz | MOTOFAKTOR

Opony Goodyear fabrycznie w VW ID. Buzz

Volkswagen ID. Buzz i jego wersja transportowa ID. Buzz Cargo zostaną fabrycznie wyposażone w opony Goodyear w wariancie letnim, zimowym i całorocznym.

 

ID. Buzz przypomina klasyczny kształt i stylistykę kultowego modelu „Bulli”, ale w nowoczesnym wydaniu. Nowy pojazd będzie dostępny wyłącznie z elektrycznym układem napędowym o zasięgu 400 km z akumulatora o pojemności 77 kWh. W osiągnięciu tych imponujących wyników pomoże gama opon Goodyeara, które zaprojektowano tak, aby zminimalizować opory toczenia bez utraty osiągów.

 

Dostępne dla ID. Buzz modele to: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, UltraGrip Performance+ i Vector 4Seasons Gen-3.

 

Oponę Eagle F1 Asymmetric 5 wybrano ze względu na jej zachowanie w suchych i mokrych warunkach pogodowych oraz wysoki komfort jazdy. Jej skuteczność i wydajność na mokrej nawierzchni potwierdzają wyniki wielu testów. Eagle F1 Asymmetric 5 ma być dostępna na obręcze w rozmiarze 18 cali.

 

Z kolei Goodyear UltraGrip Performance+ ma zapewnić pojazdowi optymalne osiągi na śniegu i lodzie, co potwierdza symbol 3PMSF na ścianie bocznej, przy zachowaniu wysokiego poziomu przyczepności na suchej nawierzchni. Jej inne zalety to krótka droga hamowania na śniegu, optymalne zużycie bieżnika i odporność na aquaplaning. Opona ma być dostępna na obręcze w rozmiarach 18- i 20-calowych.

 

Kierowcy, którzy poszukują optymalnych osiągów w każdych warunkach pogodowych przez cały rok będą mieć do dyspozycji oponę Goodyear Vector 4Seasons Gen-3. Ma być ona dostępna w rozmiarze 235/60R18 na przód i 255/55R18 na tył – wszystkie z symbolem alpejskim 3PMSF.

 

Trzy zaproponowane przez nas modele spełniają wszystkie wymagania pojazdu ID. Buzz. Elektryfikacja jest kluczowym elementem strategii Goodyeara, mamy szeroki wybór opon o obniżonych oporach toczenia dostosowanych do wymagań i osiągów samochodów elektrycznych – powiedział Hans Vrijsen, dyrektor marketingu Goodyear ds. opon osobowych na wyposażenie fabryczne w regionie EMEA.

Dostępne rozmiary opon dla ID. Buzz:

 

  • Eagle F1 Asymmetric 5: 235/60R18, 255/55R18
  • UltraGrip Performance+: 235/60R18, 255/55R18, 235/50R20, 265/45R20
  • Vector 4Seasons Gen-3: 235/60R18, 255/55R18

 

Źródło: Goodyear

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).