Opony Eurorepar Reliance Lato | MOTOFAKTOR

Opony Eurorepar Reliance Lato

person Redakcja 7/05/2020

Na trwający sezon wiosenny marka Eurorepar przygotowała opony letnie Reliance dostępne w 49 wymiarach (od 13 do 17 cali).

Opony Eurorepar Reliance są przechowywane w magazynach Grupy PSA i na platformach DISTRIGO, charakteryzują się:

 

  • mieszanką gumową z dodatkiem krzemionki: ma poprawiać własności jezdne oraz przyczepność w czasie jazdy na mokrej nawierzchni. Jednocześnie być „przyjazną dla środowiska” dzięki niskiej zawartości węglowodorów aromatycznych.
  • wzmocnioną strukturą: dwa opasania stalowe i osnowa tekstylna bezszwowa mają zapewniać optymalną wytrzymałość bieżnika i zwiększać trwałość bez pogarszania zachowania się opony podczas jazdy.
  • blokiem centralnym typu RIB: ma poprawiać reakcję samochodu na ruchy kierownicą.
  • paskiem o kącie zero stopni: ma poprawiać stabilność podczas jazdy na wprost i zwiększać trwałość opony.
  • kwadratowymi blokami z boku opony: mają odpowiadać za dobre trzymanie opony podczas jazdy w zakrętach.
  • 4 wzdłużnymi rowkami bieżnika: zapewniają dobre odprowadzanie wody spod opony w czasie jazdy na wprost.

 

Spełniają one wymogi norm ECE R30 i R117 dla produktów bez wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (wg założeń standardu NF 15527).

 

Pełna tabela ich zastosowań znajduje się TUTAJ.

 

Źródło: Eurorepar

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).