Opony Dunlop fabrycznie w motocyklach KTM SX | MOTOFAKTOR

Opona Dunlop Geomax MX33 została wybrana jako oryginalne wyposażenie dla całej gamy KTM SX.

Sprawdzona i nagrodzona w mistrzostwach świata opona Dunlop Geomax MX33 została wybrana jako oryginalne wyposażenie dla większości modeli KTM z gamy motocrossowej na sezon 2023.

 

Opony Dunlop Geomax MX33

Najnowsza gama maszyn KTM została opisana przez producenta jako „bardziej elegancka, dopracowana i zaprojektowana tak, aby zapewnić wszystkim zawodnikom pełną kontrolę, niezależnie od poziomu ich doświadczenia”. Aby osiągnąć te cele, KTM wybrał oponę Dunlop Geomax MX33.

 

Geomax MX33 będzie montowana we wszystkich motocyklach KTM SX o większej pojemności, zaliczanych do rocznika modelowego 2023, w tym KTM 450 SX-FKTM 250 SX-F.

 

Opona Dunlop Geomax MX33 została zaprojektowana z myślą o miękkim, błotnistym i średnio trudnym terenie, ale jej sukcesy w wyścigach wynikają z możliwości stosowania na szerszym zakresie nawierzchni. Daje to motocyklistom przewagę w zmiennych warunkach. Zawodnicy chwalą oponę Geomax MX33 za amortyzację wstrząsów i sterowność, wspomagane przez opatentowaną przez Dunlopa technologię progresywnych klocków bieżnika na zakrętach.

 

W Mistrzostwach AMA Supercross 2022 wszystkie wyścigi wygrali zawodnicy Dunlopa, bazując na sukcesie opon Geomax MX33 w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata FIM Motocross (MXGP).

 

Jesteśmy dumni, że KTM wybrał oponę Dunlop Geomax MX33 jako oryginalne wyposażenie swoich maszyn. Celem producenta jest sprzedaż motocykla gotowego wygrywać na poziomie profesjonalnym i amatorskim na całym świecie, a montaż opony, która zwyciężyła w wyścigach Supercross i MXGP doskonale wpisuje się w ten cel – powiedział Miguel Morais, kierownik ds. oryginalnego wyposażenia w Dunlop Motorcycle w regionie EMEA.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).