Opony Continental w Mustangu Mach-E | MOTOFAKTOR

Opony Continental w Mustangu Mach-E

person Adrian Januszkiewicz 6/07/2021

Continental otrzymał homologację dla opon PremiumContact 6 na oryginalne wyposażenie do Forda Mustanga Mach-E.

Opona PremiumContact 6 została zaprojektowana do sportowej i komfortowej jazdy, a jednocześnie dzięki niskim oporom toczenia pozwala zwiększyć zasięg samochodów elektrycznych.

Producenci sportowych pojazdów elektrycznych, takich jak Ford Mustang Mach-E, cenią doskonałe prowadzenie, precyzję kierowania i bezpieczeństwo przy dużych prędkościach. Wyjątkowo niski opór toczenia zwiększa z kolei zasięg pojazdu. Nie ma jednej opony dla pojazdów w pełni elektrycznych. Od ponad dekady pracujemy nad rozwojem całego naszego portfolio produktów w taki sposób, aby spełniały one wymagania wszystkich pojazdów elektrycznych, a jednocześnie były w stanie istotnie zmniejszyć emisję zanieczyszczeń przy zastosowaniu w samochodach spalinowych. Andreas Schlenke konstruktor opon w firmie Continental

 

Continental PremiumContact 6

Wszystkie opony dostarczone dla Forda Mustanga Mach-E mają klasę oporów toczenia A zgodnie z etykietą unijną, a więc najlepszą wartość w tym zakresie.

 

PremiumContact 6 jest stworzona z myślą o samochodach klasy wyższej i sportowych. Łączyć ma komfort z precyzyjnym prowadzeniem, bezkompromisowym bezpieczeństwem i ochroną środowiska w całym cyklu życia opony. Aby to osiągnąć, inżynierowie opracowali innowacyjną mieszankę oraz rewolucyjny wzór bieżnika. Efektem wykorzystania mieszanki, zapewniającej lepszy kontakt ogumienia z nawierzchnią oraz wyższą trwałość bieżnika, jest wydłużenie przebiegu o ponad 15% w porównaniu z poprzednim modelem.

Homologowane produkty i rozmiary:

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).