Opony Continental już dostępne w bazie TecDoc | MOTOFAKTOR

Opony Continental już dostępne w bazie TecDoc

person Adrian Januszkiewicz 26/01/2022

Continental jako pierwszy producent opon został uwzględniony w katalogu TecDoc.

Continental jest pierwszym producentem opon, który zaprezentował swoje marki, tj. Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, General Tire, Viking, Gislaved, Mabor i Matador, w nowej kategorii produktów oponiarskich w katalogu TecDoc. Opony letnie, zimowe i całoroczne odpowiednie dla danego pojazdu są wyświetlane na podstawie rozmiaru lub wyszukiwania modelu.

 

Naszym głównym oczekiwaniem z punktu widzenia branży oponiarskiej jest zwiększenie widoczności naszych marek wśród klientów pośrednich i bezpośrednich. Chcemy ułatwić życie wszystkim partnerom, którzy zdecydują się na identyfikację naszych produktów za pomocą standardowej platformy branżowej, takiej jak TecDoc – wyjaśnia Jürgen Marth, szef działu Key Account Channel & Region Central Europe w jednostce biznesowej Continental Replacement Tires EMEA.

 

Asortyment produktów w ramach działów Continental Aftermarket i ContiTech jest dostępny w katalogu TecDoc już od wielu lat. Decyzja o przedstawieniu informacji o oponach była dla Continental Tires naturalnym krokiem.

 

TecAlliance z jednej strony dobrze rozumie złożoną branżę oponiarską, a z drugiej strony posiada wieloletnie doświadczenie w IAM. Dzięki temu może zaoferować nam dokładnie takie rozwiązanie, jakiego potrzebujemy w ramach TecDoc. Teraz możemy jeszcze bardziej zbliżyć się do klientów i zrozumieć ich wymagania – mówi Jürgen Marth.

 

Katalog TecDoc firmy TecAlliance zawiera znormalizowane dane ponad 900 marek części zamiennych, z milionami opisów i zdjęć produktów. Od końca stycznia 2022 r. dostępne będą również dane dotyczące opon – w katalogu TecDoc, poprzez Web Service oraz w pakietach danych.

 

Dzięki nowej grupie produktów oponiarskich w katalogu TecDoc oferujemy prosty i skuteczny kanał identyfikacji i dystrybucji na motoryzacyjnym rynku części zamiennych. Wspieramy przemysł oponiarski dostarczając dane poprzez konwersję z ich standardu wymiany PRICAT do standardu TecDoc – mówi Jürgen Mehlis, Executive Vice President Data Manager Products w TecAlliance – Dzięki konwersji dajemy nowe możliwości całej branży. W przyszłości planujemy rozszerzać grupę produktów oponiarskich.

 

Źródło: Continental

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).