Opony całoroczne Vredestein Quatrac w nowym VW Caddy | MOTOFAKTOR

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze wybrała całoroczne opony Vredestein Quatrac jako oryginalne wyposażenie nowego modelu Caddy.

Umowa ta oznacza, że opony Quatrac w specyfikacji 205/65R15 99H XL będą montowane standardowo w wybranych modelach Caddy na etapie produkcji w poznańskim zakładzie Volkswagena.

 

Jest to najnowsza umowa na dostawę oryginalnego wyposażenia, która zostanie zawarta między firmami Volkswagen Group i Apollo Tyres. Pod koniec 2021 roku obie firmy potwierdziły umowę na dostawę opon letnich Vredestein Ultrac i Sportrac 5 do zupełnie nowego modelu Audi A1 Sportback.

 

Opony Quatrac wybrane do modelu Caddy spełniają szereg wymagających kryteriów dotyczących osiągów, zapewniając wysoki poziom oszczędności paliwa (klasa A), wysoką przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni, a także na śniegu, jak również imponujący komfort i cichszą jazdę. W celu zapewnienia użytkownikom Volkswagen Caddy długoterminowego wsparcia opony Quatrac będą również dostępne na europejskim rynku części zamiennych.

 

To kolejny ważny wyraz uznania dla jakości produktów marki Vredestein i możliwości globalnego zespołu Apollo Tyres. Jesteśmy dumni z rozwoju naszej współpracy z Volkswagen Group i nadal dążymy do tego, aby producenci samochodów byli wyposażeni w najlepsze w swojej klasie opony, które spełniają najwyższe standardy. Zapewniamy im przy tym szybkie dostawy i kompleksową obsługę klienta – stwierdził Benoit Rivallant, prezes i dyrektor generalny Apollo Tyres Europe.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).