Opony całoroczne Hankook najlepsze w teście "Auto Express" | MOTOFAKTOR

Opony całoroczne Hankook najlepsze w teście "Auto Express"

person Adrian Januszkiewicz 22/11/2021

Najnowsza opona całoroczna Hankook, Kinergy 4S 2, zwyciężyła test opon całorocznych 2021, przeprowadzony przez magazyn "Auto Express".

Od 1998 roku testy opon „Auto Express” są postrzegane jako punkt odniesienia w zakresie osiągów, bezpieczeństwa i oszczędności paliwa przez konsumentów poszukujących niezależnych porad dotyczących opon. W testach, które zostały opublikowane w edycji specjalnej z 10 listopada 2021 r., Hankook Kinergy 4S 2 rywalizowało z ośmioma innymi markami opon całorocznych w popularnym rozmiarze 205/55 R16. Każda opona została oceniona w serii kluczowych ocen osiągów na poligonie doświadczalnym w Finlandii i Niemczech, obejmujących przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni, na śniegu, poziom hałasu, opór toczenia i cenę.

 

Kolejne wspaniałe zwycięstwo w testach opon dla firmy Hankook. Cieszymy się z wyniku najnowszych testów opon całorocznych „Auto Express”. Od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom innowacyjne, wysokowydajne opony całoroczne, co czyni nas jednym z głównych pionierów w tej kategorii produktów. Nagrody te wyraźnie pokazują nasze zaangażowanie w zapewnianie kierowcom najwyższego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności w warunkach mokrych, suchych i zaśnieżonych. Świadczą o tym nasze pozostałe nagrody: Kinergy 4S 2 X zwyciężył w teście opon magazynu „Auto Bild Allrad”, a firma Hankook została wybrana Producentem Roku 2021 w kategorii opon całorocznych magazynu „Auto Bild” – mówi Sanghoon Lee, prezes Hankook Tire Europe.

 

Blackcircles.com, który sponsorował test opon, stwierdził: Klienci, którzy zamówili tę oponę, wystawili pozytywne recenzje o średniej wynoszącej 4,5/5. Informacje zwrotne często podkreślają zachowanie opony na śniegu, a także jej komfort i dobrą oszczędność paliwa.

 

Ogłaszając zwycięstwo, „Auto Express” powiedział: Hankook okazał się ogólnym zwycięzcą, najlepiej radząc sobie w kategorii akwaplanacji, ale uzyskał również dobre wyniki we wszystkich dziedzinach, bez kompromisów…. Opony okazały się niezawodne w kategorii akwaplanacji i wzbudziły zaufanie na torze, prowadząc samochód przez zakręty, w których słabsi rywale nie dawali sobie rady…. Mistrz godny uwagi (Auto Express 09/11/21)

 

Źródło: Hankook

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).