Opony całoroczne Goodyear najlepsze w teście "Auto Bild" | MOTOFAKTOR

Opony całoroczne Goodyear najlepsze w teście "Auto Bild"

person Adrian Januszkiewicz 27/10/2021

Magazyn "Auto Bild" po raz drugi z rzędu ogłosił Goodyeara najlepszym producentem opon całorocznych.

Eksperci magazynu „Auto Bild” podsumowali, że weteran segmentu opon całorocznych Goodyear (…) przekonuje w naszych testach największymi rezerwami bezpieczeństwa [1]. Kluczowym produktem Goodyear w segmencie opon całorocznych jest opona Vector 4Seasons Gen-3, która została okrzyknięta przez redakcję „Auto Bild” zwycięzcą kompleksowego testu opon całorocznych w latach 2020 i 2021 [2].

W ubiegłym roku niemiecki magazyn również uhonorował Goodyeara tytułem producenta opon całorocznych roku [3], co daje marce oraz oponie Vector 4Seasons Gen-3 status niepokonanych w testach już dwa lata z rzędu. Co więcej, w tym roku opona Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 uzyskała lepszy wynik w teście przebiegu niż jakakolwiek inny produkt w pierwszej piątce i jako jedyna otrzymała najwyższą ocenę „zieloną” we wszystkich kategoriach, dzięki czemu otrzymała ocenę „vorbildlich”, czyli wzorową.

 

Goodyear ma długą tradycję w produkcji najlepszych w branży opon całorocznych. Pierwszy model z flagowej rodziny Vector powstał 1985 r. Od tego czasu producent udoskonalił przepis na oponę, która sprawdza się przez cały rok, zarówno w słońcu, deszczu, jak i na śniegu, co potwierdzają też wyniki niezależnych badań. W ostatnich latach Goodyear wygrał więcej testów opon całorocznych niż jakakolwiek inna marka [4].

Jesteśmy dumni, że eksperci redakcji Auto Bild po raz drugi z rzędu przyznali Goodyearowi tytuł producenta opon całorocznych roku. Ten tytuł jest dowodem na to, jak bardzo rozwinęliśmy ofertę opon Vector 4Seasons, czego efektem jest obecna trzecia generacja produktu, która również zwyciężyła w teście. Będziemy nadal rozwijać technologię opon całorocznych, aby utrzymać pozycję lidera w tym rosnącym segmencie rynku opon. Laurent Colantonio dyrektor Goodyear ds. technologii w regionie EMEA

 

[1] Wydanie 42-2021 z 21 października 2021 r.
[2] Wydania „Auto Bild” 39-2020 i 39-2021.
[3] „Auto Bild” wydanie 41-2020
[4] Na podstawie 41 recenzji z okresu od listopada 2013 r. do września 2020 r., przeprowadzonych przez 16 wiodących i niezależnych europejskich magazynów oponiarskich. Obliczenia te są oparte na liczbie zwycięstw Goodyeara w testach w kategorii opon całorocznych w porównaniu z wszystkimi badanymi konkurentami.

 

Źródło: Goodyear

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).