Oponeo.pl ze wzrostem przychodów w październiku 2021 | MOTOFAKTOR

Oponeo.pl ze wzrostem przychodów w październiku 2021

person Adrian Januszkiewicz 8/11/2021

W październiku br. spółka Oponeo.pl S.A. odnotowała jednostkowe przychody rzędu 182,9 mln zł. To o 42% więcej niż w stosunku r/r.

Przy porównywalnych warunkach pogodowych z podobną liczbą dni z przymrozkami w październiku Oponeo.pl S.A. odnotowała wzrost wstępnych, jednostkowych przychodów ze sprzedaży netto o 42%, które ukształtowały się na poziomie 182,9 mln zł względem 128,6 mln zł przychodów osiągniętych przez spółkę w październiku 2020 roku.

 

Głównym czynnikiem uzyskania wyższych przychodów był wzrost sprzedaży opon, wynikający ze sprzyjających warunków pogodowych dla branży oponiarskiej oraz braku ograniczeń związanych z przemieszczaniem się i transportem. Spółka korzysta także na wzroście samego sektora e-commerce.

Pozytywnym efektem pandemii jest rosnący trend popularności zakupów online, wiele osób przekonało się do zakupów przez internet a Oponeo.pl jest beneficjentem tego procesu. Ponadto najbogatsze stany magazynowe Oponeo.pl S.A. w Polsce kierują wielu klientów do nas. Dariusz Topolewski Prezes Zarządu Oponeo.pl S.A.

 

Narastająco przychody za okres od 1 stycznia do 31 października br. wzrosły o 21% w stosunku do przychodów odnotowanych w analogicznym okresie roku ubiegłego i wyniosły 861,7 mln zł.

 

W listopadzie tego roku spółka obchodzi swoje 20-lecie.

Dwadzieścia lat temu wcisnęliśmy "enter" i uruchomiliśmy nasz pierwszy internetowy sklep z oponami. Dariusz Topolewski

 

Źródło: Oponeo.pl

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).