Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 doceniona w Niemczech | MOTOFAKTOR

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 doceniona w Niemczech

person Adrian Januszkiewicz 12/06/2019

Opona Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 uzyskała wysokie oceny w testach przeprowadzonych przez niemieckie magazyny motoryzacyjne.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 triumfowała w prestiżowym teście opon letnich zorganizowanym przez “Auto Bild allrad”, osiągając najkrótszą łączną drogę hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach. Eksperci magazynu chwalili ogumienie amerykańskiego koncernu za ogólne osiągi, sportowe prowadzenie i precyzję kierowania*.

 

Eagle F1 Asymmetric 5, najlepsza opona letnia w portfolio Goodyear dedykowana do jazdy po drogach publicznych, otrzymała również wysokie oceny od “Gute Fahrt”**, “Auto Bild”*** i “Auto Bild Sportscars”****. Czasopisma wyróżniły ją za wyjątkowe osiągi na mokrej nawierzchni – zwłaszcza w zakresie hamowania i prowadzenia.

 

Eagle F1 Asymmetric 5 doskonale sprawdziła się również na suchych drogach. Eksperci “Gute Fahrt” ocenili jej kierowalność na suchej jezdni jako wzorcową, a “Auto Bild” pochwalił wyjątkowe przebiegi i wysoką precyzję prowadzenia.

 

*Auto Bild allrad (D), wydanie 4 /2019/03/01, rozmiar opony: 225/55R17.

**Gute Fahrt (D), wydanie 3 / 2019/02/22, rozmiar opony: 225/40R18.

***Auto Bild (D), Wydanie 9 / 2019/02/28, rozmiar opony: 225/45R17.

****Auto Bild Sportscars (D), wydanie 4 / 2019/03/08, rozmiar opony: 245/45R18.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).