Opona Flotation Optimall w ofercie Vredestein | MOTOFAKTOR

Firma Apollo Tyres wprowadza nową oponę Vredestein Flotation Optimall opracowaną dla lepszej ochrony gleby pod wozami asenizacyjnymi i przyczepami rolniczymi.

 

Nowy model Vredestein Flotation Optimall to wysokiej klasy opona, która ma podnosić poprzeczkę w zakresie ochrony gleby i użytków zielonych oraz właściwości samoczyszczących.

 

Model Flotation Optimall wykorzystuje konstrukcję z opasaniem stalowym i zwiększoną elastycznością (VF), która jest oparta na technologii F+ firmy Vredestein. Elastyczny i mocny szkielet ma zapewniać równomierny rozkład obciążenia na powierzchni styku przy niskim ciśnieniu w oponie, umożliwiając uzyskanie doskonałej ochrony gleby. Podobnie jak wszystkie opony Vredestein wyposażone w technologię F+ model Flotation Optimall może współpracować z systemami centralnego pompowania opon (CTIS).

 

Strefa bieżnika charakteryzuje się gładkimi klockami bieżnika oraz zaokrąglonymi krawędziami, umożliwiając ochronę struktury użytków zielonych, zwłaszcza podczas zawracania na uwrociach. Kierunkowy wzór bieżnika wyróżniają wyjątkowe, nierównoległe, zakrzywione klocki skierowane na zewnątrz. Ten charakterystyczny kształt, sprawdzony w oponach Traxion firmy Vredestein, ma gwarantować doskonałe właściwości samoczyszczące na wszystkich rodzajach gleby, dbając o czystość i bezpieczeństwo dróg.

 

Nowa opona Flotation Optimall ma być dostępna od wiosny 2023 r. w co najmniej 7 rozmiarach:

 

  • VF 710/45 R 22.5 IMP TL 170D
  • VF 600/55 R 26.5 IMP TL 170D
  • VF 710/50 R 26.5 IMP TL 176D
  • VF 750/45 R 26.5 IMP TL 176D
  • VF 800/45 R 26.5 IMP TL 179D
  • VF 710/50 R 30.5 IMP TL 178D
  • VF 750/60 R 30.5 IMP TL 187D

 

Źródło: Apollo Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).