Opona Dunlop fabrycznie w motocyklach motocrossowych KTM, Husqvarna i GasGas | MOTOFAKTOR

Opona Dunlop fabrycznie w motocyklach motocrossowych KTM, Husqvarna i GasGas

person Adrian Januszkiewicz 23/12/2022

Opona Dunlop Geomax MX33 ponownie została wybrana przez KTM, Husqvarnę i GasGas jako oryginalne wyposażenie ich modeli fabrycznych.

 

KTM 450 SX-F Factory Edition, Husqvarna FC 450 Rockstar Edition i GasGas MC 450 Factory Edition będą wyposażone w opony Geomax MX33 w rozmiarach 80/100-21 na przód i 120/80-19 na tył.

 

Każdy z tych trzech modeli oparty jest na tej samej konstrukcji co oficjalne motocykle wyścigowe AMA Supercross, a specjalne edycje fabryczne posiadają szereg technologii i komponentów klasy premium.

Motocykl KTM 450 SX-F Factory Edition

Chcemy wspierać producentów w wykorzystaniu potencjału ich motocykli oraz zapewnić motocyklistom niezrównany poziom pewności oraz wyczucia w różnych warunkach. Cieszymy się, że nasza opona Geomax MX33 została wybrana dla najwyższej klasy modeli motocrossowych firm KTM, Husqvarna i GasGas. Z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie tej relacji, a także możliwość wsparcia zawodników i zespołów w walce o zwycięstwa w sezonie 2023 – powiedział Miguel Morais, kierownik ds. wyposażenia oryginalnego Dunlop Motorcycle w regionie EMEA.

 

Opony Dunlop Geomax MX33
Opony Dunlop Geomax MX33

Opona Dunlop Geomax MX33 została zaprojektowana z myślą o miękkim, błotnistym i pośrednim terenie – możliwości działania na szerokim zakresie nawierzchni przekładają się na sukcesy w wyścigach. Dzięki tej oponie motocykliści o różnych umiejętnościach zyskują przewagę w zmiennych warunkach. Zawodnicy chwalą Geomax MX33 za amortyzację i kontrolę, wspomaganą przez opatentowaną przez Dunlopa technologię Progressive Cornering Block Technology. Inne innowacje to technologia Advanced Apex Design (AAD), który pozwala ściance bocznej zachować stałą sztywność, co pomaga motocyklistom cieszyć się większym poczuciem pewności przy wyższych prędkościach mimo zmiennych warunków.

 

Większość zawodników startujących w Mistrzostwach AMA Supercross 2023, które rozpoczną się 7 stycznia w Anaheim, wybrała opony z gamy Dunlop Geomax. Wyścigi te poprzedzają Mistrzostwa Świata FIM w Motocrossie, który wystartują 12 marca w Argentynie.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).