Opona całoroczna Strial All Season | MOTOFAKTOR

Opona całoroczna Strial All Season

person Adrian Januszkiewicz 11/03/2020

W marcu pojawiła się w Polsce nowa opona europejskiej marki Strial – Strial All Season.

Strial All Season to nowa, całoroczna opona do samochodów osobowych z homologacją zimową potwierdzoną oznaczeniem 3PMSF. Tegoroczna nowość francuskiej marki została zaprojektowana tak, aby przy optymalnym koszcie, dobrych osiągach i rasowym wyglądzie, zapewnić kierowcy bezpieczeństwo.

 

Jej konstrukcja, według zapewnień producenta, jest dostosowana do optymalnego zachowania w każdych warunkach pogodowych, na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Zrównoważone osiągi opony mają zapewniać kierowcy jednakowe właściwości jezdne i pełne bezpieczeństwo przez cały rok.

 

W oponie zastosowano nową mieszankę krzemionki, która ma odpowiadać za optymalne hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni oraz niskie opory toczenia optymalizujące zużycia paliwa. Strial All Season wyróżnia się nowoczesnym wzorem bieżnika o kształcie “rybiej ości”, który nadaje jej wyjątkowy wygląd.

 

Strial All Season dostępna jest w sprzedaży w Polsce od marca 2020 roku, w rozmiarach od 13 do 18 cali, profilach: 70-40 oraz z indeksami prędkości od T do W.

 

Źródło: Strial

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).