Opona całoroczna Dunlop Sport All Season | MOTOFAKTOR

Opona całoroczna Dunlop Sport All Season

person Adrian Januszkiewicz 28/09/2020

Dunlop debiutuje na rynku opon całorocznych i wprowadza pierwszą oponę z certyfikatem 3PMSF - Sport All Season.

Dunlop uzupełnia swoje portfolio o nowy produkt Sport All Season. Pierwsza opona całoroczna marki została zoptymalizowana pod kątem pracy w szerokim zakresie temperatur i ma oferować pewne hamowanie na mokrych i śliskich drogach[1].

Dunlop Sport All Season została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najwyższej sprawności w łagodnym, zimowym klimacie. Opona posiada alpejskie oznaczenie (symbol trzech szczytów górskich i płatka śniegu) i poradzi sobie w każdych warunkach pogodowych. Mike Rytokoski dyrektor ds. marketingu Goodyear w Europie

 

Należący do grupy Goodyear Dunlop skorzystał z wiodącej w branży wiedzy, aby wejść do segmentu opon całorocznych. W efekcie powstała koncepcja opony Sport All Season, w której zastosowano konstrukcję żebrową oraz trzy inne ważne elementy.

 

Dzięki sportowym elementom konstrukcji, nowe ogumienie ma zapewniać wyjątkowe prowadzenie na suchych nawierzchniach. Wytrzymałe opasanie ma umożliwiać zachowanie sportowych osiągów również podczas pokonywania zakrętów, zapewniając lepszą stabilność.

 

Dzięki bieżnikowi, wyposażonemu we wzdłużne rowki o dużej pojemności i radialne krawędzie, woda ma być szybciej odprowadzana z miejsca styku opony z nawierzchnią. Przekładać ma się to na szerszą powierzchnię kontaktu z drogą i wysoką skuteczność hamowania na mokrych nawierzchniach.

 

Dunlop Sport All Season została wyposażona w elastyczną mieszankę, która ma zapewniać optymalne osiągi w każdej temperaturze i warunkach pogodowych. Wielofunkcyjna mieszanka polimerowa ma aktywować elastyczność gumy w szerokim zakresie temperatur.

Marka Dunlop z dumą wchodzi na rynek opon całorocznych, oferując produkt dostosowany do potrzeb konsumentów, którzy coraz częściej kupują opony całoroczne i oczekują od nich doskonałych osiągów na mokrej i suchej nawierzchni. Mike Rytokoski

Linia opon Dunlop Sport All Season obejmuje 31 pozycji asortymentowych, które w najbliższych tygodniach mają być sukcesywnie wprowadzane na rynek, na obręcze w rozmiarach od 14 do 18 cali.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).