Opoltrans: pogoda na Master Truck 2018 dopisała | MOTOFAKTOR

Opoltrans: pogoda na Master Truck 2018 dopisała

person Adrian Januszkiewicz 7/08/2018

14. Międzynarodowemu Zlotowi Master Truck 2018 w Polskiej Nowej Wsi towarzyszyła dobra pogoda, co wpłynęło na dużą frekwencję gości.

14. Zlot Master Truck zgromadził ponad 1000 ciężarówek z całej Europy. Master Truck ze względu na swoją już czternastoletnią historię stał się świętem dla branży transportowej. W ten jeden weekend w roku kierowcy mogą wreszcie się spotkać poza pracą.

 

Nadal jednak pretekstem do samej organizacji Zlotu pozostaje prezentacja zadbanych i artystycznie ozdobionych pojazdów ciężarowych.

Wymiar Zlotu był jednak głębszy ,w tym roku, bo właściciele ciężarówek postanowili uczcić święto 100-lecia niepodległości Polski, w związku z czym pojawiły się grafiki nawiązujące do najpiękniejszych kart historii Polski.

 

Zwiedzający docenili to w głosowaniu na najpiękniejsze ciężarówki Zlotu.

Najbardziej prestiżową – nagrodę publiczności tzw. „Master Truck of the public” zdobyła Scania „Czterej Pancerni” należąca do firmy Matras.

Drugie miejsce w tej kategorii przypadło ciężarówce „Wolni” weteranowi Master Truck tj. firmie Tom-Tech,
za stylizację samochodu Volvo, oraz zaaranżowaną scenografię, na której pojawiły się rekwizyty nawiązujące do czasu wojny.

Głównym sponsorem nagród wręczanych na głównej scenie był Opoltrans. Oprócz tego firma tradycyjnie
zaprosiła do specjalnie przygotowanej przez siebie strefy, gdzie na odwiedzających gości czekała moc atrakcji.

Liczne konkursy z nagrodami sprawiły, że rywalizacja była pełna emocji.

Na gości czekał jak zwykle ciepły poczęstunek, oraz dla spragnionych napoje chłodzące i lody.

Sobotnią niespodzianką wieczoru był koncert zespołu Szelky.

Dźwięki rozbrzmiewały do późnych godzin wieczornych, a zespół brawami został zachęcony do wielu bisów, co przedłużyło sam koncert prawie o godzinę.

W strefie Opoltrans znalazło się również miejsce na wybraną ekspozycję spośród ogromnego asortymentu firmy.

Przedstawiono m.in. produkty, które zapewniają niezbędny komfort podczas pracy kierowcy, zwłaszcza przy długich trasach: cieszące się dużym zainteresowaniem lodówki, kuchenki gazowe, odkurzacze bezprzewodowe, czajniki, a nawet ekspres do kawy.

Dla warsztatowców przygotowano propozycję profesjonalnego oświetlenia znakomicie ułatwiającego pracę, kompresory, narzędzia, a wśród nich zgrzewarki do plastiku. Zaprezentowano także ofertę opon ciężarowych, budowlanych, przemysłowych, a także tych mniejszych do busów i samochodów osobowych.

 

Wieczorami do energetycznej imprezy tanecznej zapraszał natomiast DJ Wierzba.

Źródło: Opoltrans

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).