OMODA & JAECOO przyspieszają rozwój w Polsce | MOTOFAKTOR

OMODA & JAECOO przyspieszają rozwój w Polsce

Inauguracyjny salon i serwis OMODA & JAECOO firmy City Car w ruszył w Gliwicach 27 czerwca br. Firma ogłosiła nawiązanie współpracy z AkzoNobel w zakresie dostaw do sieci naprawczej.

  • W ostatnim czasie OMODA & JAECOO przyspieszyły rozwój biznesu w Polsce.
  • Inauguracyjny salon i serwis OMODA & JAECOO firmy City Car w Gliwicach został ukończony 27 czerwca br.
  • OMODA & JAECOO ogłosiły strategiczne partnerstwo z bankiem Santander.
  • OMODA & JAECOO nawiązały współpracę z AkzoNobel.
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora.
  • Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

Salon i serwis City Car w Gliwicach zapewnia polskim klientom bezpośredni dostęp do produktów i usług OMODA & JAECOO, ale także oficjalnie zaznacza rozpoczęcie sprzedaży w Polsce.

Podczas inauguracji sprzedaży pojazdów w Polsce OMODA & JAECOO ogłosiły strategiczne partnerstwo z bankiem Santander w zakresie oferty finansowania dla klientów i dealerów. „Rozpoczęcie współpracy z marką OMODA & JAECOO, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i okazją do wspólnego budowania silnej pozycji obu marek na polskim rynku. Współpraca z OMODA & JAECOO jest integralnym elementem realizacji naszej strategii biznesowej, w ramach której chcemy dostarczać dopasowane do potrzeb i intuicyjne opcje finansowania dla branży automotive, które przełożą się na wysoki poziom zadowolenia polskich Klientów. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania przyniosą również wiele korzyści dla Dealerów oraz importera, a także przyczynią się do rozwoju sprzedaży i pozycji na rynku motoryzacyjnym marek OMODA & JAECOO” – mówi Marek Dwornik, Prezes Zarządu Santander Consumer Multirent.

OMODA ujawnia ceny modelu 5 ICE w Polsce

Firma ogłosiła także nawiązanie partnerstwa logistycznego z Grupą CAT w Polsce, co jeszcze bardziej wzmocni jej możliwości w zakresie łańcucha dostaw oraz z firmą AkzoNobel, producentem powłok lakierniczych, w zakresie dostaw linii produktowych VR Premium do sieci naprawczej OMODA & JAECOO. AkzoNobel Vehicle Refinishes dostarczy produkty Sikkes i Lesonal. Współpraca obejmie również szkolenia techniczne.

OMODA w Polsce z trzema magazynami części

„Sieć Autoryzowanych Dealerów, nowe salony i serwisy, partnerstwa strategiczne i silny zespół w Polsce to kluczowe elementy naszej strategii. Spółka Omoda Auto Poland zatrudniła już zespoły odpowiedzialne za rozwój sieci dealerskiej, marketing, zarządzaniem produktami, obsługę posprzedażową i IT , których zadaniem jest ścisła współpraca z lokalnymi partnerami, aby lepiej spełniać wymagania klientów” – powiedział Eric Zheng, Dyrektor Krajowy OMODA & JAECOO.

OMODA & JAECOO to pierwsza chińska marka motoryzacyjna, która uzyskała pełną homologację typu WVTA (Whole Vehicle Type Approval).

Źródło: OMODA & JAECOO

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

 

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).