Oleje Repsol Hybrid | MOTOFAKTOR

Repsol wprowadza do sprzedaży innowacyjne oleje Repsol Hybrid przeznaczone do samochodów z napędem hybrydowym.

Oleje Repsol Hybrid to syntetyczne oleje o niskiej lepkości, maksymalizujące osiągi pojazdów hybrydowych, wyposażonych w silniki benzynowe i elektryczne. Produkty przeznaczone są zarówno do konwencjonalnych aut hybrydowych (HEV), jak i hybryd typu plug-in (PHEV).

 

Zaprojektowano je tak, aby silniki miały wytrzymać surowe warunki pracy narzucone przez układy Start-Stop i chronić silnik nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pracy, gdy dochodzi do ciągłego przełączania z jednego silnika na drugi.

 

Oleje Repsol Hybrid mają zapewniać ponadto oszczędność paliwa w standardowych warunkach jazdy, nie tylko obniżając koszty eksploatacji pojazdu, ale także przyczyniać się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.

Właściwości podane przez Repsol

  • 100% syntetyczne oleje silnikowe, bardzo stabilne i odporne na degradację
  • Produkty o niskiej lepkości, które zmniejszają zużycie paliwa i chronią silnik nawet w najcięższych warunkach narzuconych przez układy Start-Stop
  • Oleje rekomendowane do pojazdów grupy TOYOTA (Toyota, Lexus)

Normy i specyfikacje

  • API SN/RC
  • ILSAC GF-5

 

Oleje są już dostępne w oficjalnej sieci dystrybucji marki Repsol.

 

Źródło: Repsol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).