Olej silnikowy Ravenol RNV SAE 5W-30 CleanSynto | MOTOFAKTOR

Olej silnikowy Ravenol RNV SAE 5W-30 CleanSynto

person Adrian Januszkiewicz 18/05/2020

Oferta olejów silnikowych Ravenol wzbogaciła się o olej syntetyczny RNV SAE 5W-30 CleanSynto.

Ravenol RNV SAE 5W-30 CleanSynto to syntetyczny olej silnikowy o niskim współczynniku tarcia w technologii CleanSynto do silników benzynowych i wysokoprężnych samochodów osobowych, z lub bez filtra cząstek stałych oraz katalizatora, a także z lub bez turbodoładowania, z wyjątkiem Renault RS/Alpine. Przeznaczony specjalnie do aut zgodnych z najnowszą normą EURO 6d -Temp marek Renault i Dacia oraz innych aut wymagających olejów w klasie C3. Pozwala też na zachowanie wydłużonych interwałów wymiany oleju zgodnie z zaleceniami producenta.

 

Zalety zwiększające trwałość silnika podane przez producenta:

 

  • Wyjątkowo wysoka odporność na starzenie się i zużycie.
  • Doskonałe właściwości czyszczące (myjąco-dyspergujące).
  • Dodatki w specjalnej technologii zapewniające optymalne smarowanie.

 

Klasa jakości: ACEA C3

 

Aprobaty: Renault RN17

 

UWAGA! Specyfikacja Renault RN17 zastępuje specyfikacje RN0700 i RN0710 we wszystkich silnikach.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).