Olej przekładniowy Ravenol AWD-TOR FLUID | MOTOFAKTOR

Olej przekładniowy Ravenol AWD-TOR FLUID

person Adrian Januszkiewicz 28/01/2020

W ofercie olejów przekładniowych od marki Ravenol pojawił się AWD-TOR FLUID wykonany w technologii PAO.

Rvenol AWD-TOR FLUID to specjalny olej do skrzyń rozdzielczych układów napędowych na cztery koła opartych na mechanizmie Torsen pojazdów marki AUDI i VW. Aby poprawić charakterystykę pracy w przypadku pokonywania krótkich dystansów, w formulacji RAVENOL AWD-TOR FLUID zastosowano 4% specyficznego modyfikatora tarcia, który ma gwarantować niższe opory pracy, a dzięki doskonałym właściwościom zapewniać wydłużoną żywotność podzespołu.

 

Najważniejsze właściwości podane przez producenta:

 

  • Dodatek 4% specjalnego modyfikatora tarcia.
  • Znakomita płynność w niskich temperaturach.
  • Niewielkie zużycie.
  • Wysoki i stabilny indeks lepkości.
  • Niezawodną ochronę przez zużyciem, korozją i spienianiem się.
  • Bardzo dobra charakterystyka lepkościowo-temperaturową.
  • Neutralność względem materiałów uszczelniających.

 

Specyfikacje:

 

  • AUDI/VW G 055145 A2 | SAF-AG4 + FM

 

Więcej informacji o nowym oleju Ravenol można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).