Olej przekładniowy Ravenol ATF Mercon LV | MOTOFAKTOR

Olej przekładniowy Ravenol ATF Mercon LV

person Adrian Januszkiewicz 27/05/2019

W ofercie olejów przekładniowych od marki Ravenol pojawił się ATF Mercon LV przeznaczony do automatycznych przekładni Forda.

Ravenol ATF Mercon LV Fluid jest w pełni syntetycznym olejem ATF do przekładni automatycznych firmy Ford. Jak informuje producent, specjalna formuła zapewnia długą żywotność środka smarnego i gwarantuje znakomite funkcjonowanie przekładni automatycznej oraz maksymalną ochronę przed zużyciem. Stosuje się, gdy wymagany jest olej do automatycznych skrzyń biegów o specyfikacji Mercon LV. Spełnia odpowiednie wymogi specyfikacji olejów przekładniowych firmy Ford dla automatycznych skrzyń biegów TorqShift 6R140 (Powerstroke od 2010 r.), TorqShift 5R110 (Ford Super Duty 2003-2009), 4R75W / E (od 2009 r.), 6R80, 4F27E, 6F50N / 55N (od 2010 r.) oraz skrzyni hybrydowej 6F35N HF35.

 

Ravenol ATF Mercon LV Fluid ma zapewniać:

  • Bardzo dobrą smarność również w niskich temperaturach.
  • Wysoki, stabilny indeks lepkości.
  • Bardzo dobrą stabilność oksydacyjną.
  • Doskonałą ochronę przed zużyciem, korozją i pienieniem.
  • Doskonałą stałą tarcia.
  • Wysoką stabilność termiczną i oksydacyjną.
  • Doskonałą wydajność chłodniczą.
  • Zwiększoną odporność na ścinanie.

 

Aprobaty: FORD MERCON LV, Licencja nr. MLV161101

 

Specyfikacje: FORD Mercon LV, Ford 1776431, Ford ATF C-ML5, FORD XT-10-QLVC, Ford WSS-M2C-938-A, Motorcraft XT-10 DLV, Motorcraft XT-10-QLV, Przestrzegać wymogów producenta.

 

Źródło: Ravenol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).