Okulary ochronne Milwaukee dla bezpieczeństwa w pracy | MOTOFAKTOR

Okulary ochronne Milwaukee dla bezpieczeństwa w pracy

person Redakcja 18/08/2021

Firma Milwaukee przygotowała aż cztery rodzaje okularów dedykowanych specjalistom, które zapewniają pełne bezpieczeństwo oczu podczas ciężkich zadań.

Dobór odpowiednich okularów i szkieł powinien być uzależniony od wykonywanych zadań i miejsca pracy. W ofercie MILWAUKEE dostępne są: klasyczne okulary ochronne, okulary ochronne odporne na zarysowania, okulary premium oraz model premium z uszczelką.

 

Klasyczne okulary ochronne są niezwykle lekkie, ważą tylko 25 gram, dzięki czemu pracownik może je nosić przez cały dzień bez odczucia dyskomfortu. Elastyczne zauszniki nieuciskające głowę i pełna regulacja noska gwarantują wygodę noszenia (także jednocześnie z maską ochronną) nawet przez cały dzień pracy.

 

Wszystkie okulary ochronne są dostępne w wersjach ze szkłami bezbarwnymi oraz przyciemnianymi. Te drugie polecane są profesjonalistom, którzy pracują w intensywnym natężeniu światła zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

 

Okulary ochronne Premium są także dostępne ze szkłami bezbarwnymi i przyciemnianymi oraz posiadają elastyczne zauszniki i miękkie noski, które gwarantują użytkownikowi pełen komfort. Jednocześnie okulary Premium są wyposażone w szkła niezaparowujące i odporne na zadrapania. Podobnie jak w przypadku klasycznych okularów, tego typu szkła są idealne dla osób pracujących w maskach oddechowych lub tych, które podczas pracy zmieniają jej tryb z wewnętrznego na zewnętrzny.

Okulary ochronne Premium wyposażone są w specjalną uszczelkę, dzięki czemu zapewniają użytkownikowi dodatkową ochronę przed odpryskami i odłamkami. W razie potrzeby uszczelka może być zdejmowana. Do tego modelu dołączane jest specjalne, miękkie etui. Z kolei model okularów ochronnych odporny na zarysowania jest wyposażony w wyjątkowo trwałe, odporne na zadrapania szkła, które jednocześnie nie zaparowują. Szkła można łatwo wyczyścić bez ich uszkodzenia i są bardzo lekkie, dzięki czemu zapewniają komfort podczas noszenia.

 

Wszystkie okulary ochronne dostępne w ofercie MILWAUKEE są zgodne z normami zharmonizowanymi EN166 i EN170/EN172. Wkrótce do oferty dołączą również okulary ochronne z soczewkami powiększającymi, które także będą odporne na zarysowania i wyjątkowo lekkie. Okulary będą dawały możliwość wyboru powiększenia obrazu o jedną z czterech wartości: +1 / +1,5 / +2 / +2,5.

 

Bezpieczeństwo pracy to podstawa jej wykonywania. Szczególnie uważnie należy podejść do zabezpieczenia oczu, ponieważ ewentualny uraz oka może być niestety nieodwracalny w skutkach. Jeżeli w trakcie pracy oczy są narażone na odpryski materiałów (np. na tynk, opiłki metalu czy drzazgi), substancje chemiczne czy duże natężenie światła, to niezbędnym środkiem ochrony indywidualnej dla pracownika są dobre okulary ochronne. Warto zainwestować w takie, które spełniają normy i jednocześnie gwarantują komfort noszenia. Okulary ochronne MILWAUKEE dzięki najwyższej jakości zapewniają pełne bezpieczeństwo oczu użytkownika podczas pracy.

 

Źródła: MILWAUKEE

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).