Okradziono warsztat samochodowy M4K GARAGE we Wrocławiu | MOTOFAKTOR

Okradziono warsztat samochodowy M4K GARAGE we Wrocławiu

person Redakcja 30/12/2021

O kradzieży poinformował na kanale YouTube założyciel M4K GARAGE Michał "Michu" Jesionowski, prowadzący popularny kanał "Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam".

Michał „Michu” Jesionowski wyznaczył nagrodę w wysokości 10 tys. zł za wskazanie sprawców. Do kradzieży doszło w nocy z 23 na 24 grudnia na terenie M4K Garage we Wrocławiu. Na nagraniach z kamer widać, że sprawcami włamania są dwaj mężczyźni, który ukradli blisko 10 tys. zł, telefony komórkowe i butelkę wódki. Wyrządzili szkody na co najmniej 20 tys. zł,

 

Pokażmy siłę i udostępnijmy to gdzie się da. Drugi raz przyszło mi stanąć w temacie kradzieży, tym razem okradziono największy oddział m4k garage Wrocław, zrobiono to w święta, a tym samy wyrządzono wiele szkód liczę na Was, bo nie możemy być obojętni w dzisiejszy czasach wobec takich wyczynów. Jeśli masz informacje wiarygodne na temat sprawców albo jednak dotarło do pustej głowy jednego z nich, napisz do nas nagroda@m4k.pl – napisał pod filmem na YouTubie Michał „Michu” Jesionowski.

Jeżeli dotrze to do was, tych, którzy to zrobili i macie, chociaż resztki godności i sumienia i oddacie, chociażby telefony i pieniądze, to pozwolę wam i pozwolimy wam, resztę, tak naprawdę odpracować u nas w firmie. Będzie win-win. Dlaczego? Bo nawet nie wiecie, na ilu kamerach się nagraliście, nawet nie wiecie na jak dobrych kamerach wbrew pozorom. Dajemy wam czas do 30 stycznia. Jeżeli ktoś napisze na maila ze wskazaniem tych panów, udzielimy nagrody. Jeżeli ci dwaj panowie sami się zgłoszą na ten mail, nie poniosą konsekwencji” – mówi Michał „Michu” Jesionowski.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).