Oiltek - oleje silnikowe Marelli Aftermarket Poland | MOTOFAKTOR

Oiltek - oleje silnikowe Marelli Aftermarket Poland

person Adrian Januszkiewicz 6/05/2021

Marelli Aftermarket Poland ogłosiła wprowadzenie na polski rynek marki Oiltek - nowej gamy olejów silnikowych opracowanej razem z Shell.

Firma Shell została wybrana ze względu na jej pozycję oraz wieloletnie doświadczenie na rynku środków smarnych, a także jej olbrzymie możliwości produkcyjne. Oprócz Polski, produkty Oiltek będą dostępne w całej Europie.

 

Gama Oiltek została stworzona na bazie olejów syntetycznych, wzbogaconych dodatkami premium. Została zaprojektowana tak, aby spełnić wszystkie zalecenia producentów pojazdów oraz zapewnić zgodność z wymogami najnowszych technologii produkcji silników oraz redukcji emisji spalin (filtry cząstek stałych, selektywna redukcja katalityczna). Produkty Oiltek charakteryzują się zwiększoną odpornością na zużycie podczas pracy w ekstremalnych temperaturach. Zmniejszają tarcie i gwarantują czystość silnika i układów emisji spalin.

 

Gama Oiltek składa się z 10 rodzajów olejów silnikowych: 9 olejów syntetycznych i 1 oleju półsyntetycznego. Wszystkie produkty dostępne są w pojemnikach 1l, 4l, 5l, a także w beczkach, wprowadzonych z myślą o warsztatach samochodowych, umożliwiając im obsługę szerokiej gamy samochodów: od pojazdów starszych aż po te z silnikami o nowoczesnych konstrukcjach. Charakterystyki olejów wskazane są bardzo wyraźnie na ich opakowaniach.

 

Aby zapewnić najlepsze wsparcie użytkownikom, sprzedawcom i warsztatom samochodowym w wyborze odpowiedniego typu oleju, Marelli Aftermarket Poland udostępniła praktyczne narzędzie online pod nazwą Lubefinder, które umożliwia szybki dobór właściwego oleju silnikowego do konkretnego pojazdu, zaledwie w kilku prostych krokach. Infolinia techniczna Marelli Aftermarket Poland, obsługiwana przez doświadczony zespół, gotowy zapewnić klientom wsparcie i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące oferowanej gamy produktów smarnych.

 

Wprowadzenie na rynek olejów silnikowych Oiltek wsparte jest atrakcyjną kampanią marketingową przygotowaną przez Marelli Aftermarket Poland. W punktach sprzedaży Oiltek pojawią się, promujące nową markę, ekspozytory, totemy czy plakaty. Informacje na temat nowego gracza na rynku środków smarnych mają być regularnie zamieszczane na głównych portalach motoryzacyjnych, publikowane w prasie branżowej oraz obecne w mediach społecznościowych.

 

Oleje silnikowe Oiltek będą dostępne w Polsce od maja. Pojawią się w sieci dystrybucyjnej Marelli Aftermarket Poland, a także w warsztatach sieci Marelli Checkstar, która obejmuje około 4 900 profesjonalnych serwisów samochodowych zlokalizowanych na całym świecie.

 

Wprowadzenie gamy Oiltek uzupełnia szeroką ofertę Marelli Aftermarket Poland na niezależnym rynku części zamiennych, stając się jedną z linii, charakteryzujących się doskonałą jakością i dostępnością.

 

Źródło: Marelli Aftermarket Poland

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).