Ogumienie Yokohama fabrycznie w Maździe CX-60 | MOTOFAKTOR

Ogumienie Yokohama fabrycznie w Maździe CX-60

person Adrian Januszkiewicz 11/10/2022

Yokohama dostarcza opony ADVAN V61 i GEOLANDAR X-CV jako wyposażenie oryginalne (OE) nowego crossovera Mazdy - CX-60.

 

Dostarczane rozmiary opon ADVAN V61 to 235/60R18 103V i 235/60R18 107V, a opon GEOLANDAR X-CV235/60R18 103H.

 

Opona Yokohama ADVAN V61
Opona Yokohama ADVAN V61

Opona ADVAN V61 dostarczana jako OE (Original Equipment) jest oponą o wysokich osiągach, która ma umożliwiać autu uzyskanie doskonałych właściwości jezdnych i komfortową oraz cichą jazdę. Ponadto, ADVAN V61, według zapewnień producenta, jest odporna na zużycie i na aquaplaning, co ma zapewniać doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni. Opona osiągać ma również niski opór toczenia.

 

Model GEOLANDAR X-CV reprezentuje nowy wymiar opon letnich do jazdy po autostradzie w standardzie M+S (błoto i śnieg) przeznaczonych do crossoverów premium, które w ostatnich latach coraz bardziej skupiają się na osiągach i zwrotności przy dużych prędkościach. Oprócz doskonałego prowadzenia i komfortowej jazdy, GEOLANDAR X-CV ma być w stanie sprostać najtrudniejszym warunkom drogowym.

 

Opona Yokohama GEOLANDAR X-CV
Opona Yokohama GEOLANDAR X-CV

Opony dostarczane jako wyposażenie fabryczne do Mazdy CX-60 zostały opracowane dzięki specjalistycznemu tuningowi, który pozwolił dopasować wzór bieżnika, profil i strukturę opony do charakterystyki pojazdu. W tym celu wykorzystano HAICoLab* Yokohama Rubber, program oparty na sztucznej inteligencji, który łączy ludzką inspirację i kreatywność z ogromnymi możliwościami przetwarzania danych przez sztuczną inteligencję. Innowacyjne technologie zastosowane przy opracowywaniu opon opierają się na wiedzy uzyskanej dzięki gromadzeniu danych rzeczywistych oraz danych wirtualnych, wygenerowanych w wyniku symulacji, a następnie wykorzystaniu funkcji przewidywania, analizowania i wyszukiwania faktora AI.

 

Mazda CX-60 to SUV klasy średniej, który ma pozwalać kierowcy cieszyć się nie tylko codzienną jazdą na krótkich odcinkach w mieście, ale także długimi trasami szybkiego ruchu. Zespół Mazdy podjął wyzwanie przeniesienia do designu auta filozofii Kodo – Duszy ruchu, wykorzystując japoński zmysł projektowania, który ceni harmonię z naturą.

 

* Skrót od „Humans and AI ColLaborate” (współpraca ludzi i sztucznej Inteligencji)

 

Źródło: Yokohama

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).