Ogumienie Vredestein wyróżnione w niemieckich testach opon | MOTOFAKTOR

Ogumienie Vredestein wyróżnione w niemieckich testach opon

person Adrian Januszkiewicz 21/10/2022

Marka Vredestein została wyróżniona w wielu niezależnych testach opon czołowych czasopism motoryzacyjnych w Niemczech, a także ADAC.

 

Opona Quatrac Pro o wysokich osiągach została uznana przez magazyn „AUTO Straßenverkehr” za zwycięzcę w kategorii „stosunek ceny do jakości”. Polecał ją również magazyn „ACE Lenkrad” we wrześniowym teście opon całorocznych. Testerzy magazynu „Auto Bild” podkreślili wysokie osiągi opony Quatrac Pro na śniegu, a także stabilność jazdy i krótką drogę hamowania na mokrych wzniesieniach, przy niskim poziomie hałasu.

 

Opona całoroczna Vredestein Quatrac
Opona całoroczna Vredestein Quatrac

Standardowe opony Quatrac, które przeznaczone są do samochodów rodzinnych i SUV, uzyskały drugie miejsce w wysoce konkurencyjnym teście opon całorocznych magazynu „Auto Bild” — wyróżniono je jako „wzorowe”. Testerzy opisali model Quatrac jako solidne opony wielosezonowe o zrównoważonych osiągach na mokrej i suchej nawierzchni oraz imponującej drodze hamowania.

 

 

Opona zimowa Vredestein Wintrac Pro
Opona zimowa Vredestein Wintrac Pro

Również opony zimowe marki Vredestein dobrze się spisały podczas najnowszych niezależnych testów. Oponę Wintrac polecał ADAC, największy niemiecki automobilklub liczący około 21 milionów członków. Organizacja chwaliła osiągi opony na lodzie i niski opór toczenia. Natomiast oponę zimową Vredestein Wintrac Pro o wysokich osiągach uznano za „bardzo dobrą” w magazynie „AUTO Straßenverkehr”.

 

 

To kolejny bardzo mocny rok dla marki Vredestein w kontekście niezależnych testów opon. Jesteśmy dumni, że w ciągu ostatniego miesiąca otrzymaliśmy nagrody od prestiżowych programów testowych w Niemczech. Te nieustanne sukcesy zawdzięczamy działowi badań i rozwoju, który nadal optymalizuje nasze produkty pod kątem kluczowych kategorii oceny opon – powiedział Daniele Lorenzetti, dyrektor ds. technologii.

 

Firma Apollo Tyres liczy na kolejne nagrody, gdy w 2022 roku wprowadzi na rynek zupełnie nowe, całoroczne opony marki Vredestein do samochodów elektrycznych. Obecnie firma ściśle współpracuje z czołowymi producentami samochodów w ramach nowego, szeroko zakrojonego programu badawczo-rozwojowego poświęconego temu produktowi.

 

Źródło: Apollo Tyres

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).