Ogumienie Vredestein Quatrac nagrodzone przez "Auto Zeitung" | MOTOFAKTOR

Ogumienie Vredestein Quatrac nagrodzone przez "Auto Zeitung"

person Adrian Januszkiewicz 6/09/2021

Opona Vredestein Quatrac została nagrodzona tytułem "najlepszej opony wielosezonowej" na rok 2021 w magazynie motoryzacyjnym "Auto Zeitung".

Opona, która zdobyła również przyznawane przez magazyn wyróżnienie „Price-Performance Recommendation” (oparte na ocenie stosunku ceny do osiągów), musiała zmierzyć się z trudną konkurencją ze strony ośmiu innych produktów w popularnej kategorii opon wielosezonowych.

 

Magazyn przeprowadził kompleksowy przegląd zamontowanych na pojeździe Volkswagen Golf Mk.7 opon o wymiarach 205/55/R16 w celu oceny ich przyczepności oraz skuteczności hamowania podczas szeregu testów na mokrych i suchych nawierzchniach, w szerokim zakresie temperatur. W trakcie badań oceniono również poziom komfortu jazdy zapewniany przez opony przy jeździe na różnych powierzchniach oraz stopień generowanych przez nie drgań, hałasu i tarcia.

 

Zespół „Auto Zeitung” przetestował najnowszą, szóstą generację opony Vredestein Quatrac, która została zaprojektowana z myślą o rynku pojazdów klasy średniej, takich jak samochody rodzinne. W wynikach testu opublikowanych w „Auto Zeitung” stwierdzono, że opona Quatrac wyróżnia się niezrównaną jakością podczas jazdy na mokrym asfalcie w szerokim zakresie temperatur, a także podkreślono wysoki poziom przyczepności opony, nawet przy maksymalnych prędkościach. W tej samej publikacji zwrócono uwagę na niski opór toczenia, a ponadto stwierdzono, że opona zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy na śniegu i jest przykładem doskonałego stosunku jakości do ceny.

 

Opona Quatrac wielokrotnie zdobyła podobne nagrody. W zeszłym roku była jednym ze zwycięzców prestiżowego corocznego testu opon prowadzonego przez niemiecki magazyn „Auto Bild Allrad” — w każdej z czternastu kategorii uzyskała najwyższą lub niemal najwyższą ocenę. W 2020 roku zajęła drugie miejsce w teście 32 opon całorocznych magazynu „Auto Bild”. W 2019 roku marka Vredestein zdobyła tytuł „Producenta roku w segmencie opon całorocznych” przyznawany przez magazyn „Auto Bild”. Testerzy docenili wyjątkowe opony całoroczne zapewniające doskonałe osiągi na lodzie i śniegu produkowane przez markę, a także ich dynamiczne właściwości jezdne na mokrych i suchych nawierzchniach.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszej gamy opon całorocznych — są one kluczowym elementem oferty marki Vredestein. Opona Quatrac w sposób szczególny przyczyniła się do innowacji i rozwoju w segmencie opon całorocznych. Nadal inwestujemy w badania i rozwój, aby mieć pewność, że pozostanie ona liderem w zakresie osiągów. Nagroda od Auto Zeitung to dowód, że nasza ciężka praca była warta zachodu. Yves Pouliquen szef działu sprzedaży i marketingu w Apollo Tyres Europe

 

Oprócz opon Quatrac oferta opon wielosezonowych marki Vredestein obejmuje opony Quatrac Pro, Quatrac 5 i Comtrac 2 All-Season+ do lekkich pojazdów użytkowych.

 

Źródło: Apollo Tyres

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).