Ogumienie całoroczne Hankook nagrodzone przez "Auto Bild" | MOTOFAKTOR

Ogumienie całoroczne Hankook nagrodzone przez "Auto Bild"

person Adrian Januszkiewicz 9/11/2021

Hankook otrzymał miano najlepszego producenta za całoroczną linię opon od magazynu motoryzacyjnego "Auto Bild".

Hankook został wybrany „Producentem Roku 2021” w kategorii testów całorocznych Grupy Auto Bild. Decyzja redakcji została podjęta w oparciu o wyniki poprzednich testów przeprowadzonych przez „Auto Bild” oraz magazynów partnerskich w 2021 roku. Model Kinergy 4S 2 X, który zajął pierwsze miejsce w dużym teście opon całorocznych do samochodów typu SUV w „Auto Bild Allrad”, oraz model Kinergy 4S 2, który zajął trzecie miejsce w teście opon całorocznych samochodów osobowych, miały duży wpływ na pozycję marki w ogólnym, tegorocznym rankingu.

Od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom innowacyjne, wysokowydajne opony całoroczne, co czyni nas jednym z głównych pionierów w tej kategorii produktów. Dlatego cieszę się, że otrzymaliśmy nagrodę Producenta Roku od magazynu Auto Bild. Wyniki niezależnych testów pokazują, że nasze modele Kinergy 4S to prawdziwie wszechstronne opony, na których nasi klienci mogą polegać. Sanghoon Lee prezes Hankook Tire Europe

 

Jako opona na każdą pogodę dla samochodów typu SUV, Kinergy 4S 2 jest bardzo wszechstronna, łącząc jednocześnie cechy letnich i zimowych opon, bez uszczerbku dla osiągów w związku z temperaturą. Redakcja niemieckiego magazynu motoryzacyjnego „Auto Bild Allrad” ogłosiła Hankook Kinergy 4S 2 X tegorocznym zwycięzcą całorocznego testu opon. Na zakończenie padły następujące słowa: To naprawdę istnieje! Jedna opona, która zapewnia bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych. Zwycięska opona firmy Hankook to kompromis, który powinien być wzorem do naśladowania (10/2021).

 

Kinergy 4S 2 dla samochodów osobowych oferuje również wysoki stopień niezawodności na mokrej, suchej i zaśnieżonej nawierzchni, co jest możliwe dzięki kierunkowemu bieżnikowi. Blokujące się klocki bieżnika w kształcie litery V zapewniają wysoką stabilność jazdy. Uzupełniają je bardzo szerokie, dwustopniowe główne rowki drenażowe, pozwalające na optymalne odprowadzanie wody na boki nawet podczas ulewy. Dzięki temu system odwadniający zapobiega zjawisku aquaplaningu. Co więcej, może również skutecznie odprowadzać błoto pośniegowe z bieżnika.

Źródło: Hankook

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).