Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników pod patronatem MRPiT | MOTOFAKTOR

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników pod patronatem MRPiT

person Adrian Januszkiewicz 30/03/2021

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii objęło patronatem honorowym X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników towarzyszą nam już od 2012 roku. Obecnie to stały i nieodłączny punkt programu największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show. Rok temu z powodu epidemii koronawirusa finał Mistrzostw po raz pierwszy w historii odbył się online.

 

Organizatorzy Mistrzostw stawiają na rozwój i edukację młodzieży. Wyposażenie młodych ludzi w najbardziej aktualną wiedzę i przygotowanie kadr na potrzeby rynku pracy to cel Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

W tym roku Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników odbędą się w następujących kategoriach:

 

  • Młody Mechanik
  • Mechanik Zawodowy
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Mechanik Pojazdów Ciężarowych
  • “iElektromobilni”

 

Wszystkie te kategorie wpisują się w strategię realizowaną przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Wiedza, nowoczesne technologie, innowacje czy rozwój przemysłu to tylko część obszarów, którymi zajmuje się resort.

 

Doceniając rangę i znaczenie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii objęło wydarzenie patronatem honorowym. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników są bliskie celom, jakie stawia sobie Ministerstwo.

 

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).