Oferta Arnott z wiosennymi nowościami | MOTOFAKTOR

Wraz z nadejściem wiosny oferta produktowa Arnott rozszerzyła się o pięć nowości.

Tym razem firma Arnott skupiła się na poszerzaniu asortymentu nie w zakresie typowych produktów, takich jak miechy powietrzne, kolumny czy kompresory, ale podzespoły dodatkowe, które ze wspomnianymi wcześniej tworzą spójny układ zawieszenia pneumatycznego. Są to dwa czujniki wysokości (poziomice) o oznaczeniach RH-3779 i RH-3780.

Mają zastosowanie w tylnym zawieszeniu samochodów Lexus LS460/460L z lat 2006-2017 oraz Lexus LS600h z lat 2007-2017 z napędem na tylną oś oraz 4×4. Kolejne pozycje to amortyzatory wraz ze sprężynami SK-3842 i SK-3843 na przód w pojazdach Audi A4/A4 Quattro (B8) z lat 2007-2015 oraz Audi A5/A5 Quattro (8T) z lat 2007-2017 bez zawieszenia sterowanego elektrycznie.

Ostatnia nowość to amortyzator ze sprężyną SK-3888, na przód do samochodu Mercedes-Benz GLK-Class (X204) z lat 2008-2015.

Źródło: Arnott

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).