Odstraszacze parkingowe Antykuna | MOTOFAKTOR

Odstraszacze parkingowe Antykuna

W szerokiej gamie odstraszaczy na kuny Antykuna oferuje również te parkingowe, które nie trzeba podłączać bezpośrednio do pojazdu.

Każdy właściciel warsztatu, dbając o powierzone mu przez klientów samochody, powinien mieć na względzie zabezpieczenie parkingu przed kunami i innymi gryzoniami, takimi jak szczury. Na parkingach przed warsztatami zdarzają się różne uszkodzenia, zarówno w dzień, jak i w nocy.

W ciągu dnia uszkodzenia mogą być spowodowane przez przestawianie samochodów lub błędy przy parkowaniu popełniane przez klientów. Często zdarza się, zwłaszcza w okresie zimowym, że warsztaty samochodowe pracują do późnych godzin wieczornych. Po zakończonych pracach, samochody są wyprowadzane na parking, aby następnego dnia mogły zostać oddane klientom. W nocy te świeżo naprawione auta, a szczególnie ich ciepłe silniki, są podatne na ataki ze strony łasicowatych, przede wszystkim kun. Zwierzęta te szukają ciepłych miejsc, gdzie mogą się ogrzać, a komory silników spełniają ten warunek, co prowadzi do szkód wyrządzanych przez kuny.

Dla właścicieli warsztatów uciążliwe jest każdorazowe zabezpieczanie każdego naprawianego samochodu poprzez montaż odstraszaczy przeciwko kunom. Sprawdzonym i prostym rozwiązaniem jest umieszczenie na parkingu przed warsztatem odstraszaczy, które będą chronić przestrzeń pod podwoziami stojących tam aut.

Firma Antykuna.pl, Paweł Luberda, od lat specjalizuje się w produkcji ultradźwiękowych odstraszaczy do zabezpieczania samochodów oraz domów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę urządzeń spełniających wymagania właścicieli warsztatów samochodowych. Odstraszacze Antykuna na parking są hermetyczne, wyposażone w wtyczkę IP54, i dzielą się na kilka kategorii w zależności od sposobu mocowania, ilości głośników, głośności oraz pory działania.

Wśród nich są odstraszacze działające tylko w nocy, tzw. Predatory, które są ciche i mają błyskające diody. W zależności od konfiguracji aut na parkingu, zawsze możemy dobrać odpowiednie urządzenia oraz sposób i miejsce ich montażu, aby ultradźwięki pokrywały jak największą część parkingu, działając pod podwoziami samochodów.

Należy pamiętać, że ultradźwięki (jako fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości) nie przenikają przez materiały takie jak drewno, beton, szkło, blacha, dachówka, gips, czy felgi samochodu. Nie jest to promieniowanie ani Wi-Fi. Produkowane przez nas urządzenia mogą być słyszalne lub niesłyszalne (w zależności od rodzaju zamontowanego urządzenia).

Do zabezpieczania dachów aut przed wędrówkami kun lub kotów został zaprojektowany odstraszacz działający na cztery strony, z błyskającymi diodami, który kładzie się na dach samochodu. Ten sam odstraszacz można położyć bezpośrednio pod autem, aby ultradźwięki działały między osiami lub kołami samochodu.

Firma Antykuna.pl to sprawdzony partner w walce z kunami i innymi gryzoniami, gwarantujący skuteczne rozwiązania dla właścicieli warsztatów samochodowych. Dzięki nim, każdy warsztat może zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo i ochronę ich pojazdów przed niechcianymi intruzami.

Źródło: Antykuna.pl

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami? 

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).