Odpowiedz na pytanie i zdobądź wejściówkę na Poznań Motor Show 2023! | MOTOFAKTOR

Odpowiedz na pytanie i zdobądź wejściówkę na Poznań Motor Show 2023!

person Redakcja 27/03/2023

Poznań Motor Show 2023 już w tym tygodniu. Z tej okazji mamy do rozdania łącznie pojedynczych 16 wejściówek, z czego 6 na Media Day w czwartek.

 

W tym roku ponownie jako Motofaktor.pl jesteśmy patronem medialnym targów Poznań Motor Show. Z tej okazji mamy do rozdania pojedyncze wejściówki na wydarzenie: 6 na Media Day w czwartek (30 marca) i 10 na wybrany dzień targów od piątku do niedzieli (31 marca – 2 kwietnia).

 

Aby zdobyć jedną z nich należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

 

Którą z atrakcji Poznań Motor Show 2023 uznajesz za najciekawszą i dlaczego?

 

Z listą atrakcji targów można zapoznać się TUTAJ.

 

Odpowiedź na pytanie prosimy przesyłać na adres e-mail konkurs@motofaktor.pl do 29 marca br. do godz. 10:00 z tytułem wiadomości „Wejściówka na Poznań Motor Show 2023”.

 

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).