Odpowiedz na pytanie i zdobądź urządzenie NOCO Booster! | MOTOFAKTOR

Odpowiedz na pytanie i zdobądź urządzenie NOCO Booster!

person Redakcja 15/01/2021

Odpowiedz na pytanie konkursowe i zyskaj szansę na wygranie urządzenia rozruchowego NOCO Booster XL GB50 12V 1500A.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma NOCO przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest niezbędne w okresie zimowym urządzenie rozruchowe litowe do akumulatorów NOCO Booster XL GB50 12V 1500A.

 

Powyższy model może wykonać 30 rozruchów akumulatorów na jednym ładowaniu, ma wbudowaną latarkę o natężeniu 200 lumenów. Bateria ładowana jest poprzez dowolny port USB, samo urządzenie może posłużyć jako power bank. Przeznaczony jest do silników o pojemności do 7 litrów (benzyna) i do 4,5 litrów (diesel).

 

Aby wziąć udział w konkursie należy przeczytać tekst „Zima zawsze potrafi zaskoczyć kierowców” i jak najszerzej opisowo na wykonać poniższe polecenie:

 

  • Opowiedz swoją nietypową/najciekawszą/śmieszną/ straszną sytuację z samochodem, która przydarzyła Ci się podczas zimy.

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagrody.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).