Odpowiedz na pytanie i zdobądź gadżety febi! | MOTOFAKTOR

Odpowiedz na pytanie i zdobądź gadżety febi!

person Redakcja 17/12/2019

febi bilstein zaprasza do udziału w konkursie w którym do wygrania są najnowsze kalendarze warsztatowe. Aby wygrać jeden z nich odpowiedz na pytanie konkursowe!

Zimne lodowce, kipiące z gorąca źródła, parująca ziemia: w tym roku plenerem nowego kalendarza warsztatowego febi była Islandia. W porównaniu do wszystkich wcześniejszych edycji w najnowszym kalendarzu, który ponownie trafi wyłącznie do niezależnych warsztatów i klientów firmy febi na całym świecie, na pierwszy plan bardziej wysunęły się krajobrazy. Nic dziwnego, w końcu Islandia oferuje mnóstwo spektakularnych motywów fotograficznych – od lodowca Vatnajökull, przez utworzone z zastygniętej lawy i porośnięte mchem tereny powulkaniczne, po imponujące wodospady.

 

W maju 2019 na 22 plenerach zdjęciowych zrobiono ponad 6 000 fotografii, ale do ostatecznej wersji kalendarza trafiło tylko 12 najlepszych. Zdjęcia robiono również w miejscach, które wcześniej służyły już za plener zdjęciowy znanych filmów i seriali. I tak tytułowy motyw został sfotografowany w zatoce, w której przed kamerą jako James Bond wystąpił Pierce Brosnan. Albo motyw października: wodospad, który został wykorzystany jako sceneria przebojowego serialu “Gra o tron”.

 

Przykładowe zdjęcia z kalendarza prezentujemy w poniższej galerii:

Co na zdjęciach wydaje się być łatwym zadaniem, w rzeczywistości dla modelek nie było łatwym zadaniem, ponieważ na miejscu panowała temperatura około siedmiu stopni Celsjusza. Ale trudy opłaciły się: 19-ste wydanie kalendarza febi łączy w sobie elegancję z żywiołami natury. Z pewnością w każdym warsztacie będzie przyciągał wzrok.

 

W związku z tym febi daje możliwość Czytelnikom Motofaktor.pl zdobyć 20 z nich + nagrody dodatkowe w postaci woreczka i t-shirtu z logo febi bilstein. Aby wygrać jeden komplet nagród, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

 

“W jakim celu zalecana jest wymiana płynu hamulcowego?”

 

Odpowiedzi na pytanie prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Zapraszamy też do zaglądnięcia za kulisy sesji zdjęciowej:

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).