Odmieniony katalog internetowy Opoltrans | MOTOFAKTOR

Odmieniony katalog internetowy Opoltrans

person Adrian Januszkiewicz 4/11/2019

Firma Opoltrans zaprasza do zamawiania części przez swój odmieniony katalog internetowy.

Do nowego katalogu Opoltrans można się zalogować przez smartfon, tablet lub komputer. Jak podaje wydawca, jest on prosty i intuicyjny w obsłudze, ułatwia dobór części, oszczędza czas i zapewnia dokładność. Wśród dostępnych opcji znajdziemy m.in.:

 

  • Dobór części po nr VIN,
  • dostęp do bazy TECDOC,
  • sprawdzenie historii zamówień,
  • lista ulubionych pojazdów,
  • tworzenie kosztorysów
  • i wiele innych możliwości.

 

Zamówienia za pośrednictwem katalogu można składać całą dobę i są one wysyłane gratisowo.

 

W najbliższych dniach dotychczas używany stary katalog do wyszukiwania towaru zostanie wyłączony.

 

Źródło: Opoltrans

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).