Oddział Martex w Dąbrowie Górniczej zmienił lokal | MOTOFAKTOR

Oddział Martex w Dąbrowie Górniczej zmienił lokal

person Adrian Januszkiewicz 2/09/2020

Od 1 września oddział Martex w Dąbrowie Górniczej przeniósł się do nowego lokalu (bez zmiany adresu) przy bramie wjazdowej do Centralnego Magazynu.

Oddział zaprasza do odwiedzin w nowym lokalu gwarantując łatwy dojazd z dobrze skomunikowanym, wielomiejscowym parkingiem i z 12 stanowiskami sprzedażowymi i zasobami na 1000 m2 magazynu.

 

Dojazd do Oddziału komunikują tablice kierunkowe i banery umiejscowione zarówno przed wjazdem na teren obiektu, jak i na hali magazynowej.

 

Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 – 17:00, soboty od 7:00 – 13:00.

 

Dane kontaktowe do oddziału pozostają bez zmian: tel. + 48 32 423 14 91, ul. Rozdzieńskiego 19, 41-308 Dąbrowa Górnicza.

 

Źródło: Martex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).