Od poniedziałku kolejny konkurs Varty | MOTOFAKTOR

Od poniedziałku kolejny konkurs Varty

person Adrian Januszkiewicz 18/09/2020

Od poniedziałku 21 września 2020 r. ruszy drugi i ostatni konkurs w ramach kampanii "VARTA. Wystartuj na nowo!" pod nazwą "Zostań Ekspertem 2".

Kolejny raz Varta daje możliwość wykazania się swoją ekspercką wiedzą, odpowiadając w dniach 21.09 do 27.09 poprawnie na 5 pytań dostępnych w zakładce “Konkurs Zostań Ekspertem 2” na stronie internetowej https://wystartuj-na-nowo.pl/. Tak jak w przypadku pierwszego konkursu każdy uczestnik, który odpowie prawidłowo na wszystkie pytania, otrzyma nagrodę gwarantowaną a ponadto spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi organizator wylosuje również 16 zestawów wartościowych nagród.

 

Cała kampania kończy się we wrześniu, więc to ostatni dzwonek aby zarejestrować się na stronie https://wystartuj-na-nowo.pl/, załączyć dokument zakupu akumulatorów Varta i otrzymać bony Sodexo.

 

Więcej szczegółów w załączonej ulotce.

 

Źródło: Varta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).