Obsługa klientów Autos w trybie standardowym | MOTOFAKTOR

Obsługa klientów Autos w trybie standardowym

person Adrian Januszkiewicz 16/03/2020

Autos, pomimo pandemii koronawirusa, ogłosił, że będzie działał w trybie standardowym.

Jak wynika z oficjalnej informacji sieci Autos, jej oddziały będą do dyspozycji klientów zgodnie z dotychczasowymi godzinami otwarcia.

 

Spółka prosi przy tym, o maksymalne ograniczenie wizyt w jej oddziałach i zachęca do składania zamówień poprzez sklep on-line B2B Autos oraz kontakt telefoniczny.

 

W przypadku odwiedzin w jednej z filii Autos, zalecane jest:

 

  • zachowanie bezpiecznej, 1,5-metrowej odległości od rozmówcy,
  • częste mycie rąk wodą z mydłem lub ich dezynfekcję płynem antybakteryjnym,
  • płacenie bezgotówkowe.

 

Autos informuje również, że wszystkie możliwe stanowiska biurowe w firmie zostały przekształcone w tryb pracy zdalnej.

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).