O.K. Serwis sprawdza stan pojazdów obywatelom z Ukrainy | MOTOFAKTOR

O.K. Serwis sprawdza stan pojazdów obywatelom z Ukrainy

person Adrian Januszkiewicz 14/03/2022

W ramach bezpłatnej kontroli stanu technicznego pojazdu, mechanicy O.K. Serwis sprawdzą stan techniczny pojazdów obywateli z Ukrainy.

Wojna w Ukrainie spowodowała masową emigrację ludzi szukających pokoju i bezpieczeństwa. Części z nich udało się przekroczyć granicę własnymi samochodami, które mogą okazać się bardzo pomocne w podejmowaniu nowej pracy na terenie Polski.

 

Wielu mieszkańców Ukrainy opuszczając swój kraj wsiadło do samochodu i wyjechało z ojczyzny pozostawiając za sobą wszystko co mieli. Chroniąc najcenniejsze – swoje życie – przyjechali do Polski i tu będą przez jakiś czas żyli i pracowali. Samochód, a zwłaszcza sprawny i bezpieczny samochód, może także okazać się ważnym źródłem utrzymania i pomóc w tym niezwykle trudnym czasie. Dlatego wyszliśmy z inicjatywą, aby pomóc w przyjaznej i bezpłatnej kontroli stanu technicznego pojazdów w ramach naszej sieci warsztatów – mówi Jacek Adamus, koordynator sieci O.K. Serwis.

 

Aby skorzystać z programu bezpłatnej kontroli wystarczy wypełnić formularz w języku ukraińskim na stronie O.K. Serwis lub zadzwonić pod numer 22 100 47 44 (obsługa w j. polskim). Po otrzymaniu zgłoszenia doradcy znajdą właściwy warsztat i skontaktują się z właścicielem pojazdu drogą mailową lub telefoniczną.

 

Kontrola stanu technicznego pojazdu obejmie weryfikację stanu podzespołów odpowiadających za bezpieczeństwo m.in. układów hamulcowego, napędowego, wydechowego, sprawdzenie stanu zawieszenia i opon oraz płynów eksploatacyjnych.

 

Zdajemy sobie sprawę, że wyjeżdżając z Ukrainy myśl o sprawnym aucie sprowadzała się jedynie do tego, aby dojechać do Polski. Jednak teraz, zadbanie o pojazd może okazać się kluczowe dla zachowania jego mobilności i zapewnienia sobie i rodzinie środków do życia. Chcemy pomóc w obszarze, w którym mamy największe kompetencje. Wykonujemy pierwszy krok w stronę tych, którzy chcieliby skorzystać z takiej kontroli. Czas pokaże z jakim zainteresowanie spotka się ta usługa i czy będzie przez nas rozwijana – dodaje Jacek Adamus.

 

Ze względów logistycznych akcją bezpłatnej kontroli stanu technicznego pojazdu obejmuje samochody zarejestrowane w Ukrainie.

 

Źródło: O.K. Serwis

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).