NTN-SNR powiększa ofertę zestawów łańcuchów rozrządu | MOTOFAKTOR

NTN-SNR powiększa ofertę zestawów łańcuchów rozrządu

person Adrian Januszkiewicz 10/07/2019

NTN-SNR rozszerza ofertę silnikową, wprowadzając 22 zestawy łańcuchów rozrządu przeznaczone dla najpopularniejszych pojazdów europejskich i azjatyckich.

NTN-SNR reaguje na trendy rynkowe w zakresie rozrządu silnika. Rynek jest nadal głównie zdominowany przez paski rozrządu, jednak nowe ograniczenia technologiczne oznaczają, że układy rozrządu napędzane łańcuchem staną się bardziej popularne.

 

Według prognoz liczba samochodów wyposażonych w system łańcucha rozrządu wzrośnie z 30% do 40% do 2020 r. Obecnie 70% napraw jest wykonywanych przez producenta. Wraz z szybkim wzrostem tej floty pojazdów wzrosło również zapotrzebowanie na zestawy naprawcze dla tych części. Chociaż łańcuchy rozrządu mają dłuższą żywotność niż paski rozrządu, części ulegają znacznemu zużyciu, a więc jakość jest istotna. Jednakże, podobnie jak w przypadku pasów, gdy łańcuch rozrywa się, naprawy mogą być kosztowne. Regularne kontrole lub konserwacja prewencyjna powinny być przeprowadzane w pojazdach, które przejeżdżają dużo kilometrów lub słyszalne są nietypowe dźwięki.

Gama zestawów łańcuchowych do najczęstszych zastosowań

NTN-SNR rozszerzył ofertę dla układu rozrządu, aby spełnić wymagania i oczekiwania rynku europejskiego. Obecnie oferuje szereg zestawów łańcuchowych (obejmujących wszystko, co potrzebne do napraw) zaprojektowanych dla najpopularniejszych pojazdów europejskich i azjatyckich, a także pojedyncze napinacze łańcuchowe NTN.

 

NTN-SNR wybrał 22 zestawy obejmujące najczęściej spotykane aplikacje dotyczące wymiany rozrządu. Te zestawy obejmują:

 

  • łańcuch;
  • napinacze łańcucha;
  • Prowadnice;
  • Koła zębate.

 

Jak podaje NTN-SNR, wszystkie niezbędne narzędzia dla tego asortymentu (katalog rozrządu, dedykowany zespół sprzedażowy w każdym kraju) są już dostępne.

 

Źródło: Nexus Automotive International

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).