NTN-SNR – 100 lat historii | MOTOFAKTOR

NTN-SNR - 100 lat historii

person Adrian Januszkiewicz 27/09/2018

NTN-SNR świętuje swoje setne urodziny. Wiek historii, na który składają się setki historii.

To historie mężczyzn i kobiet związanych z firmą od momentu założenia SRO przez genialnego kowala z Zurychu, Jacques’a Schmida poprzez zakup przez Renault, producenta, który stworzył SNR (la Société Nouvelle de Roulements) aż do nadejścia japońskiego udziałowca i powstanie NTN-SNR Roulements. Historia pracy, przekonań i ambicji.

 

NTN-SNR wdraża nowoczesne i efektywne środki produkcji do wytwarzania gam produktów przeznaczonych na rynek motoryzacyjny, lotniczy i kolejowy.

 

Produkcja artykułów przeznaczonych na rynek OEM oraz na rynek części zamiennych jest mocno zautomatyzowana. Wynika to z dużej ilości wytwarzanych produktów.

 

NTN-SNR udziela niestandardowych i innowacyjnych odpowiedzi na najbardziej wymagające zapotrzebowania technologiczne:

 

  • innowacja i stałe ulepszanie produktów i procesów technologicznych,
  • rzetelność i trwałość : ulepszanie materiałów i obróbki termicznej, walka z zanieczyszczeniami i niedostateczną ilością smaru,
  • uproszczenie procesów montażu: optymalizacja metod montażu łożysk w elementach współpracujących z nimi- ograniczenia związane z nieprzyjaznym środowiskiem : podzespoły podlegające obróbce termicznej, dostosowane do konkretnych warunków pracy (łożyska silnika), specyficzne smary.

 

Charakterystyka energetyczna:

 

  • redukcja wydatkowania energii przez zmniejszenie tarcia,
  • optymalizacja przeciążenia i redukcja wagi,
  • zgodność ze specyfikacjami bezpieczeństwa.

 

Źródło: NTN-SNR

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).