NTK Vehicle Electronics odrębną marką w TecDoc | MOTOFAKTOR

NTK Vehicle Electronics odrębną marką w TecDoc

person Redakcja 15/05/2023

Niterra ogłosiła wprowadzenie marki NTK jako odrębnej marki w TecDoc. Rozdziela w ten sposób produkty marek NGK Ignition Parts i NTK Vehicle Electronics w katalogu.

 

Wprowadzone zostały również dwa osobne klucze marki na platformie TecDoc. Obie marki były wcześniej umieszczone pod marką NGK z kluczem 15. Podczas gdy NGK pozostanie z kluczem marki 15, marka NTK będzie dostępna pod kluczem 5414.

 

Wprowadzenie nowej, osobnej marki NTK Vehicle Electronics w TecDoc, obok NGK Ignition Parts, było logicznym krokiem ze względu na rozszerzającą się linię NTK . W sekcji NTK (5414) w TecDoc klienci mogą znaleźć czujniki tlenu, czujniki ciśnienia i przepływomierze powietrza, zawory EGR, czujniki położenia wału korbowego i wałka rozrządu, a także czujniki temperatury odprowadzanych spalin (EGTS). Ponadto w niedalekiej przyszłości zostaną dodane kolejne produkty.

 

Produkty firmy obejmujące elementy układu zapłonowego mają być nadal widoczne dla klientów w TecDoc pod dotychczasową marką NGK (15). Dotyczy to świec zapłonowych, świec żarowych, cewek zapłonowych, przewodów zapłonowych i fajek. Aby zapewnić klientom jak najbardziej płynne przejście z produktów NGK, rozdzielenie marek nie zostanie przeprowadzone gwałtownie. Biorąc pod uwagę, że wielu klientów korzysta z własnych systemów katalogowych, które podążają za aktualizacją w TecDoc, firma postanowiła również przez ograniczony czas kontynuować publikację informacji o produktach NTK Vehicle Electronics pod marką NGK (15). Jednak to podwójne wyświetlanie ma zakończyć się z końcem czerwca 2023 r.

 

Gama produktów marki NTK Vehicle Electronics dostarcza naszym klientom kompleksową ofertę, która zaspokaja wszystkie ich potrzeby w zakresie czujników układu sterowania silnika, dlatego też zasługuje na własną niezależną sekcję w TecDoc – mówi Frank Massia, Dyrektor Marketingu Aftermarket EMEA w Niterra EMEA GmbH – Dzięki kierunkowi przyszłego rozwoju naszej firmy skoncentrowanemu na zrównoważonym rozwoju, nasza technologia elektroniki samochodowej będzie odgrywać coraz większą rolę, biorąc pod uwagę kluczową rolę, jaką odgrywają czujniki w zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń z pojazdów.

 

Klienci Niterra powinni zwrócić uwagę, że ze względu na rozdzielenie marek firmy w TecDoc, aby zapewnić ich widoczność należy również wybrać lub ustawić priorytet zarówno dla marki NGK (15), jak i marki NTK (5414) w dostosowanych do klienta systemach zarządzania katalogami (np. LKQ, WM, Select AG, CARAT itp.). Ponadto klienci TecAlliance, którzy wcześniej tylko kupowali dane NGK Ignition Parts dla swoich portali e-commerce, muszą teraz dodatkowo kupować dane dla marki NTK Vehicle Electronics.

 

Źródło: Niterra

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).